تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 شهریور 1397 - 21:07
کد خبر : 36310

روحانی سخنرانی نکرد، وعظ کرد / دولت ۲۰ نفر مانند آذری جهرمی می‌خواهد

روحانی سخنرانی نکرد، وعظ کرد / دولت ۲۰ نفر مانند آذری جهرمی می‌خواهد

به نظرم روحانی در مجلس سخنرانی نکرد ،وعظ کرد و البته نشان داد برنامه ای ندارد و فقط با جملات کلیشه ای و احساسی و البته غیر واقعی به دنبال آرام کردن جو و پایان بردن دوران ریاست جمهوری خود است.

علیرضا سحرخیز گفت: به نظرم روحانی در مجلس سخنرانی نکرد، وعظ کرد و البته نشان داد برنامه ای ندارد و فقط با جملات کلیشه ای و احساسی و البته غیر واقعی به دنبال آرام کردن جو و پایان بردن دوران ریاست جمهوری خود است.

به گزارش ندای ایرانیان عضو هیات داوری و بازرسی حزب ندای ایرانیان با انتقاد از سخنان روحانی در مجلس اظهار کرد: حقیقتاً روحانی هرچه داشت در داریه ریخت! از کنایه به جلسه خود با رهبری معظم برای هزینه کردن از ایشان، از تقلیل کابینه خود به دولتی مثل همه دولتها، از برنامه های انجام شده دولت خود و کمک به وضعیت رونق و اشتغال تا خوشحال شدن ترامپ و آمریکاییها از این جلسه پرسش و پاسخ!

او افزود: به سان کسی که می داند چه خبر است و در گوش خود پنبه ای گذاشته و جیغ می زند! به نظرم ایشان سخنرانی نکرد، وعظ کرد و البته نشان داد برنامه ای ندارد و فقط با جملات کلیشه ایی و احساسی و البته غیر واقعی به دنبال آرام کردن جو و پایان بردن دوران ریاست جمهوری خود است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: فکر میکنم روحانی تنها رییس جمهوری در تاریخ انقلاب اسلامی باشد که چهره اش از شروع کار تا کنون رو به پیری نرفته و همان فرد بشاش و سرزنده همیشگی است!

او با بیان اینکه مجلس فعلی با نقدهای جدی در نزد افکار عمومی مواجه است، بیان کرد: توهین های نمایندگان به یکدیگر، کم تجربگی بعضی از اعضا، ناکارآمدی فراکسیون ها در آن و… مجلس را در افکار عمومی زیر سوال برده است. معتقدم آنقدر اوضاع اجتماعی و اقتصادی در جامعه به درجه حاد رسیده که این مجلس منفعل هم لبه مرزی دو و در ادامه شاید چند وزیر دیگر را استیضاح کند!
او گفت: مجلسیان عمدتاً دنبال منافع فردی و تایبد صلاحیت خود در سال ۹۸ هستند وعده ای هم که همچنان سیاست زده و بیخ از مسائل کف جامعه و سرگرم رانت بازی و سیاسی کاری های خود!

او اضافه کرد: مجلس پلن خاصی را در استیضاح ها دنبال نمی کند فعلاً در حال حذف نفر به نفر پیرمردهای کابینه است! پلن احتمالی در قوه قضاییه و محمل های دیگر حاکمیت پیگیری می شود.

سحرخیز با اشاره به چابک نبودن کابینه دولت خاطرنشان کرد: پیشنهاد به دولت روحانی ساده است، شخم زدن کابینه، حذف پیر مردها و مولتی میلیاردرها از دولت، صداقت و شفافیت عینی با مردم.به نظرم دولت ۲۰ نفر مثل آذری جهرمی میخواهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.