اخبار » پربازدید نمایشی » سرتیتر اخبار » گیلان
کد خبر : 80723
جمعه - ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸

«ایران پوپلین» را احیا می‌کنیم/ پرداخت همه معوقات در روزهای آینده

«ایران پوپلین» را احیا می‌کنیم/ پرداخت همه معوقات در روزهای آینده

جارستان به نقل از فارس؛ مدیرعامل کارخانه ایران پوپلین در واکنش به انتقادات مدیریتی مطرح‌شده گفت: تمامی معوقات به‌زودی پرداخت و بخش راکد را فعال می‌کنیم.

در پی انتقادات مطرح‌شده نسبت به وضعیت کارخانه ایران پوپلین مدیرعامل جدید این کارخانه با انتشار پیامی اقدام به ارائه توضیحات شد.

علی جهانگیر در ابتدای این پیام با انتقاد از برخی اخبار منتشره اظهار کرد: خیلی خرسندم از اینکه با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود راهکارهای برون‌رفت از مشکلات صنعت نساجی گیلان خاصه ایران پوپلین را گوشزد می‌کنید و گله‌مندم از سایت‌ها و پایگاه‌های خبری که بدون تحقیق، مطالبی غیرواقعی و گاهاً کذب را در بولتن خبری خود منتشر می‌کنند.

وی با بیان اینکه تغییر مدیریتی صرفاً جهت توسعه، افزایش تولید و بهبود وضعیت معیشتی کارگران این مجموعه اتفاق افتاده تصریح کرد: اولین تلاش مجموعه مدیران شرکت ایران پوپلین و شرکت توسعه نگاه پویا از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی و کارکنان زحمتکش شرکت ایران پوپلین، احیا قسمت‌های تولیدی راکد و نیمه فعال و اضافه کردن آن به چرخه تولید و همچنین نوسازی قسمت‌هایی از خطوط تولید بوده و ان‌شاءالله این روند تا پایان نوسازی کامل کارخانجات ایران پوپلین ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل ایران پوپلین با اشاره به اینکه از رسانه‌ها انتظار کمک در امر اطلاع‌رسانی مطلوب و به‌دوراز حاشیه‌سازی و نگاه تک‌بعدی داریم، بیان کرد: عیب‌ها وکاستی ها را پذیرفته و کتمان نمی‌کنیم و بر این باوریم که گذشته‌ها گذشته و باید به آینده امیدوار بود.

وی با اذعان به اینکه به اصحاب رسانه این قول را می‌دهم که به خواست خدا در آینده‌ای نزدیک شاهد شکوفایی کارخانجات ایران پوپلین خواهیم بود، افزود: در هفته دوم آذرماه مطالبات سنواتی بازنشستگان شرکت ایران پوپلین از سال ۹۲ تا سال ۹۸ پرداخت و در هفته بعدی الباقی حقوق مهرماه کارگران کارخانجات واریز و همچنین در تلاشیم تا حقوق آبان ماه همکاران در اواخر ماه آذر پرداخت شود.