اخبار
کد خبر : 79506
پنجشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

میرپسندیده و فرجی سپیدرودی شدند

میرپسندیده و فرجی سپیدرودی شدند

جارستان به نقل از ایرنا؛ میثم میرپسندیده و صاحب فرجی با توافق با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به این تیم پیوستند.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: میثم میرپسندیده بازیکن اسبق باشگاه سپیدرود با عقد قراردادی پیراهن تیم سابق خود را بر تن خواهد کرد.

رادنی دیدار افزود: پسندیده ۳۲ ساله از جمله بازیکنانی است که در دهه ۸۰ در باشگاه سپیدرود پرورش یافت و در سال ۹۵ با این تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول صعود کرد و در سه سال گذشته پیراهن داماش را بر تن داشت و در کارنامه اش صعود با تیم رهپویان رضوانشهر از لیگ دسته سوم به دسته اول را نیز دارد.

وی ادامه داد: همچنین صاحب فرجی بازیکن فصل گذشته چوکای تالش که با این تیم موفق شد از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول صعود کند، با عقد قراردادی به عضویت تیم سپیدرود رشت درآمد.

وی بیان کرد: همچنین رضا عاشوری بازیکن تیم های پایه سپیدرود که در فصول گذشته در تیم بزرگسالان نیز سپیدرود را همراهی می کرد، قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد که البته این بازیکن سهیمه زیر ۲۳ سال سپیدرود محسوب می شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: پیش از این سیدعلی یحیی زاده از نیروی زمینی تهران، نیما پاکدل از شهرداری آستارا، فرشاد اسماعیل زاده از شهرداری فومن،  محمد طالبی و میلاد پورمحسن از داماش گیلان، سیدمحمد حسینی و مصطفی زینعلی از چوکای تالش در رده بزرگسال و صائب عاطفی از شهرداری فومن، امیرحسین صالحی و هومن مسعودی از پاس گیلان در رده زیر ۲۳ سال با سپیدرود رشت قرارداد امضا کردند.

دیدار خاطرنشان کرد: همچنین مسئولان سپیدرود با صادق صادقی و حسام یعقوبی بازیکنان رده سنی بزرگسال و در رده زیر ۲۳ سال و امید نیز با محمدمهدی محمدپور،  آرین نصیری نژاد، آرمان مردانی، علی بیجاری، ماهان سروی، علی عابدین زاده، رضا کاسب، سپهر کوششی، سهیل حسنی، اقدام به تمدید قرارداد کرده است.