جارستان به نقل از ایرنا؛ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور برابر تیم هوادار تهران به نتیجه مساوی دست یافت.

در این دیدار که عصر دوشنبه از هفته دهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد، دو تیم ملوان و هوادار تهران در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند تا هر تیم یک امتیاز از این بازی کسب کند.

در جریان نیمه اول این دیدار، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به دلیل میزبانی، برتر از حریف خود ظاهر شد و با مالکیت بیشتر توپ، سعی داشت تا موقعیت های مناسبی را ایجاد کند اما در نهایت این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بازی را هجومی تر آغاز کرد و سرانجام نیز به گل برتری دست یافت و محمد مهری بازیکن این تیم توانست در دقیقه ۵۵ ، اولین گل این بازی و تنها گل تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را به ثمر برساند.

پس از این گل، تیم فوتبال هوادار تهران بر شدت حملات خود افزود و سرانجام نیز این تیم به گل دست یافت و در دقیقه ۸۰ این دیدار، سجاد دانایی بازیکن تیم فوتبال هوادار تهران موفق شد گل مساوی این بازی را به ثمر برساند تا این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، مهدی جبرئیلی با کمک های ایوب غلامزاده و محمود گوهری نژاد برعهده داشتند که امیر معصومی به عنوان داور چهارم در این بازی حضور یافت و فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز، ناظر گروه داوری این مسابقه بود.

پیش از این دیدار و تا پایان هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم فوتبال هوادار تهران با کسب ۱۷ امتیاز در مکان دوم جدول و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب ۱۵ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار داشتند.