جارستان: به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت به مناسبت هفته دفاع مقدس به همراه فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت، سرهنگ داعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداری، کارگری شهرستان رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت با خانواده شهید پاکزاد دیدار کرد.

مهندس عطایی در این دیدار با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر اظهار کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس اوج فداکاری و ایثارگری فرزندان پاک ایران اسلامی بود و زیباترین ایثارگری ها را در این دوران مشاهده کردیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا به دنبال جایگاه و مقام دنیوی نبودند افزود: شهدا خالصانه و صادقانه در جبهه حق علیه باطل حاضر شدند.

سرپرست شهرداری رشت آرامش و امنیت امروز جامعه را مرهون خون شهدا دانست و تاکید کرد: باید فرهنگ دفاع مقدس در جامعه نهادینه شود.

مهندس عطایی خاطرنشان کرد: شهدا شفیع ما در آخرت هستتد و به عنوان خدمتگزار مردم ان شاالله عملکرد ما به گونه ای باشد که شرمنده شهدا نشویم.

عضو شورای شهر رشت: تنها مطالبه خانواده های شهدا عزت و سربلندی نظام انقلاب اسلامی است

فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت در این دیدار با اشاره به اینکه خانواده های شهدا عزت و آبروی کشور هستند گفت: خانواده های شهدا هیچ خواسته ای ندارند و تنها خواسته و مطالبه آن ها عزت انقلاب اسلامی است.

شیرزاد دوران هشت سال دفاع مقدس را مایه مباهات و عزت دانست و افزود: به همسران و مادران شهدا افتخار می کنیم.

عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان معرفی شود خاطرنشان کرد: باید خاطرات شهدا و مادران شهدا را مستندسازی کرده و به نسل جوان معرفی کنیم.

سرهنگ داعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداری کارگری شهرستان رشت در این دیدار اظهار کرد: شهدا مختص به قشر خاصی نیستند و همه ما باید از شهدا درس بگیریم

وی افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند دوران دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است و همه باید از این گنجینه در تمام مراحل زندگی بهره مند شویم.