جارستان: از ابتدای اسفند ماه سال ۹۸ و با شروع بیماری کووید-۱۹ تا ۳۰ آذر ماه سال ۹۹، تعداد ۳۱۸۷۷ بیمار توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی الزهرا(س) در درمانگاه تخصصی و کلینیک ویژه ویزیت شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ از آغاز اسفند ماه سال ۹۸ و با شروع بیماری کووید-۱۹ تا پایان آذر ماه سال ۹۹، تعداد ۳۱۸۷۷ بیمار به مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی الزهرا(س) مراجعه کرده و توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص این مرکز در درمانگاه تخصصی و کلینیک ویژه ویزیت شدند.

بر این اساس، در راستای ارتقا فرایند و روند درمان مراجعه کنندگان، درمانگاه و کلینیک تخصصی این مرکز آموزشی و درمانی، با حضور ۴۴ پزشک متخصص و فوق تخصص در رشته های زنان و زایمان( پره ناتال، ژنیکولوژی، ناباروری زنان)، ارولوژی(ناباروری مردان)، جراحی عمومی، عفونی، داخلی، بیهوشی و کلینیک درد، کلینیک تغذیه و درمانگاه اورژانس فعال می باشد.

گفتنی است؛ کلینیک تخصصی مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی الزهرا(س) رشت، همه روزه ( به جز ایام تعطیل و عصر روزهای پنجشنبه) از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب آماده خدمت رسانی به مراجعین است. در همین راستا، نوبت دهی درمانگاه این مرکز تخصصی، به صورت حضوری و یا از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۴۴۰۱ و همچنین با مراجعه به سامانه http://gums.ac.ir/azzahra امکان پذیر می باشد.