جارستان به نقل از آنا؛ نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی برای اجرا و پیشبرد برنامه‌های خود در حوزه‌های مختلف، برنامه چندساله تهیه کرده و با دستگاه‌های گوناگون تعامل داشته باشد.

احمد دنیامالی در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با اشاره به وضعیت بندرانزلی در حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد: جامعه‌ای که به فرهیختگی برسد، در زمینه‌های دیگر ازجمله امور اقتصادی، کیفیت زندگی مردم و … نیز ارتقا می‌یابد و بدون شک با افزایش درآمد سرانه شرایط بهتری خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: اگر این امور با اقدامات فرهنگی همراه باشد، نتیجه مطلوب‌تری به دست خواهد آمد.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه انتظار ما از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی در بحث ایجاد تحول در حوزه آموزش عالی بالاست، تأکید کرد: لازم است این دانشگاه برای اجرا و پیشبرد برنامه‌های خود در حوزه‌های مختلف، برنامه چندساله تهیه کرده، در زمینه برپایی همایش‌ها با موضوعات علمی، پژوهشی و … در سطح شهرستان برجسته بوده و با دستگاه‌های گوناگون اجرایی  و … تعامل داشته باشد.

اگر برنامه‌های خود در زمینه‌های مختلف را با دانش روز منطبق نکنیم، عقب می‌مانیم

دنیامالی با بیان اینکه جهان معاصر هر روز در حال تحول است، عنوان کرد: اگر برنامه‌های خود در زمینه‌های مختلف را با دانش روز دنیا منطبق نکنیم، عقب خواهیم ماند و لازم است برای ساختن جامعه‌ای مطلوب، تمام آحاد جامعه را به‌صورت مستقیم و غیر‌مستقیم در امور مشارکت دهیم.

وی با تأکید بر لزوم داشتن ممارست و استمرار در کارها بیان کرد: تحول به‌صورت گام به گام رخ می‌دهد و اگر برای امور خود برنامه‌ریزی، ممارست و نگاه مثبت‌اندیش داشته باشیم، این تحول اتفاق خواهد افتاد.

نماینده مردم بندر انزلی در خانه ملت توضیح داد: خوشبختانه شهرستان بندرانزلی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه‌های مختلف برخوردار است و ما باید از این ظرفیت‌ها به‌خوبی استفاده کنیم تا شهرستان ما در سطح استان و کشور برجسته و زبانزد باشد.

در ادامه این دیدار نماینده بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های مختلف دانشگاه و نیز آزمایشگاه‌های مجهز این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

در ابتدای این دیدار امیرهوشنگ بحری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی نیز گزارشی از عملکرد خود در مدت سرپرستی  در این واحد دانشگاهی ارائه کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با حدود ۲ هزار و ۳۰۰ دانشجو و ۸۱ عضو هیئت علمی در محدوده منطقه آزاد انزلی واقع شده است.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان بازدید و با سرپرست این واحد دانشگاهی دیدار و گفتگو کرد.