جارستان به نقل از فارس؛ سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز قانون مهریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز قانون مهریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظرات تخصصی راجع به آن اخذ شد اما در نهایت به دلیل وارد دانستن ایراداتی به آن، طرح برای بررسی بیشتر و رفع ایرادات و اشکالات مجدد به کارگروه تخصصی ارجاع شد.

وی افزود: در ادامه جلسه لایحه اصلاح قانون چک که پیش از این کلیات آن در کمیسیون به تصویب رسیده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما مصوبه‌ای در پی نداشت.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: این لایحه به دنبال آن است تا با اعمال محدودیت‌هایی در بحث صدور چک به مقابله به پولشویی بپردازد و هدف از آن ایجاد شفافیت در حوزه مسائل بانکی است.

دلخوش خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه لایحه اصلاح قانون مورد رسیدگی قرار گرفت و ۱۰ ماده آن که عموما مربوط به تشکیل مجامع عادی، فوق‌العاده و… بود به تصویب اعضای کمیسیون رسید.