جارستان-حادثه‌ای دیگر در سرزمین موج‌های خروشان مشهد باعث مصدومیت شد.

 محسن ذوالفقاری مصدوم حادثه در گفت‌وگو با گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد گفت: امروز (پنج‌شنبه) ساعت ۱۰:۳۰ به همراه دو نفر از دوستانم به سرزمین موج‌های خروشان رفتیم و پس از پذیرش داخل مجموعه شدیم و برای استفاده از سرسره داخل صف شدیم و چهار نفر داخل تیوپ نشستیم و کاربر با هل دادن تیوپ را حرکت داد.

وی با اشاره به این که این سرسره شیب بسیار تندی داشت و ۲ متر شیب آن بود، افزود: تیوپ در وسط راه متوقف و وارونه شد و محکم با صفحه‌ای که در آنجا بود برخورد کرد که همانجا احساس کردم مهره کمرم شکست و از شدت درد نزدیک بود بیهوش شوم. همان جا از دوستانم و کاربر دستگاه درخواست کردم که وسیله را نگه دارد چون نمی‌توانستم درد را تحمل کنم ولی باید حتما آن قسمت به اتمام می‌رسید تا وسیله پایین بیاید.

ذوالفقاری با بیان این که بعد از رسیدن به پایین دستگاه دوستانم مرا از آب بیرون آوردند، افزود: کاربر دستگاه به دنبال پزشک رفت ولی متاسفانه پزشک در اتاقش نبود و به دلیل نداشتن پیج و بی‌سیم داخلی مدت زمانی طول کشید تا پزشک مجموعه بالای سرم آمد و این در حالی بود که از شدت درد به خودم می‌پیچیدم. وقتی پزشک بالای سرم آمد که به حالت تشنج رفته بودم و بعد از این که برانکارد آوردند و مرا به اتاق پزشک مجموعه منتقل کردند که دارای هیچ امکاناتی نبود و پزشک مجموعه با ادعای این که مرفین تزریق می‌کنم تا دردت آرام شود در حالی که آمپول عضلانی تزریق کرد و فکر می‌کرد عضلات منقبض شده و شل می‌شود که نه تنها دردم ساکت نشد بلکه بیشتر نیز شد.

او به نبودن تخت در اتاق پزشک مجموعه اشاره کرد و گفت: برانکارد پلاستیکی را که در اتاق پزشک گذاشتند و زمین به دلیل سرد بودن و نداشتن تخت و نداشتن پتو من به خودم می‌لرزیدم که دوستانم همان کت و حوله خودم را روی من انداختند. به دلیل شدت دردی که داشتم  به اورژانس زنگ زدند و با این که هنوز آمبولانس نیامده بود، برای این که کسی متوجه نشود مرا به محوطه بیرون درب پشت مجموعه منتقل کردند. بعد از این که آمبولانس آمد به علت دست‌اندازهایی که در درب پشتی بود و با آن که آمبولانس آرام حرکت می‌کرد ولی دست‌اندازها احساس می‌شد مرا به بیمارستان شریعتی منتقل کردند و در بیمارستان شریعتی دو آمپول مرفین تزریق کردند که دردم کمتر شد.

ذوالفقاری ادامه داد: در بیمارستان شریعتی به دلیل نداشتن پزشک متخصص اعصاب با هماهنگی‌هایی که انجام شد به بیمارستان طالقانی منتقل شدم که با تشخیص اولیه  پزشک متخصص گفتند که دو مهره از کمرم شکسته است و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرم.

این اتفاق نخستین بار نیست و در ماه‌های گذشته نیز حوادث ناگوار دیگری در این پارک آبی رخ‌ داده که منجر به مصدومیت برخی از شهروندان شده است.

ایسنا