جارستان-مسئولان شهرستان لاهیجان با حضور در مسجد جامع این شهر، در دیداری رو در رو و ملاقات عمومی، مشکلات مردم را بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام کردند.

این هفته ملاقات عمومی روز سه شنبه مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان لاهیجان بجای ادارات مربوطه در مسجد جامع این شهر برگزار شد و مراجعه کنندگان در دسترسی راحت تر با مدیران، مشکلات و مسایل خود را مطرح کردند.
فرماندار لاهیجان در پایان این دیدار گفت: بطور معمول روزهای سه شنبه هر هفته مدیران در ادارات با اقشار مختلف مردم ملاقات عمومی دارند و مردم به جهت رسیدگی به کارهایشان و حل مشکلاتشان به دستگاه های دولتی و فرمانداری مراجعه می کنند ولی این هفته به جهت دسترسی آسانتر به همه مدیران، این ملاقات عمومی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
سید محمد احمدی افزود: ضرورت دیدیم در این مقطع تمام مدیران در یک مکان جمع شوند و با لغو ماموریت ها و مرخصی ها، توانستند در جمع مردم حضور یابند و نسبت به رفع مشکلات مراجعه کنندگان اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: در این ملاقات به مسایل و مشکلات حدود ۲۰۰مراجعه کننده رسیدگی شد و در این دیدار مستقیم با مردم، تمام مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای شورای تامین شهرستان نیز حضور داشتند.
وی در باره نوع مشکلات مطرح شده دراین ملاقات عمومی اظهار داشت: بعضی مسایل به زیرساخت های شهری و بعضی نیز به زیرساخت های روستایی بر می گردد و این شهرستان به یک اراده جمعی نیاز دارد و این اراده جمعی با همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداری و همه دستگاه ها و امام جمعه این شهر بوجود خواهد آمد.
احمدی ادامه داد: می کوشیم بتوانیم زیرساخت هایی که هنوز انجام نشده مانند شن ریزی و آسفالت راه روستایی و زیرساخت های شهری و مشکلاتی نظیر آب و برق توسط همه دستگاه های خدماتی ، مدیریتی و شهرداری ها بویژه شهرداری لاهیجان حل شوند.
وی بخشی از این مشکلات را به موضوع برق مرتبط دانست و گفت: فرسودگی در شبکه برق این شهرستان از جمله مشکلاتی است که در حال پیگیری و رفع آن هستیم .
وی یادآور شد: با اراده و پشتکاری که در مدیران شهرستان وجود دارد، قصد داریم مشکلات را شناسایی و طی یک برنامه منسجم و اصولی برای رفع آنها اقدام کنیم.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه و جمعیتی حدود ۱۷۰ هزار نفر، در ۴۰کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
لاهیجان – ایرنا