جارستان-مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه گیلان از برگزاری آیین افتتاحیه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان خبر داد و گفت: مراسم مذکور فردا در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین بصیری، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گیلان  از برگزاری آیین افتتاحیه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان خبر داد و اظهار کرد: حوزه علوم اسلامی در بسیاری از مراکز استان‌ها و دانشگاه‌های بزرگ کشور سابقه فعالیت بیش از ۱۶ سال دارد.

وی با بیان اینکه دروس حوزه علوم اسلامی اعم از فقه، اصول، تفسیر و… در این مرکز به صورت مبنایی تدریس خواهد شد، افزود: حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان صرفا به فعالیت‌های آموزشی نمی‌پردازد،‌ بلکه بر جنبه تربیتی و کاربردی علوم اسلامی تاکید دارد.

این کارشناس دینی زمان برگزاری کلاس‌های این مرکز را در روزهای تعطیل و اوقات فراغت دانشجویان دانست و گفت: تمامی دانشجویان علاقمند از همه دانشگاه‌های استان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند و پذیرش شوند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گیلان از تمامی دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان گیلان دعوت کرد که در آیین افتتاحیه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان واحد استان گیلان شرکت کنند و خاطرنشان کرد: مدرسان حوزه و دانشگاه در این مرکز به تبیین مباحث اخلاقی می‌پردازند.

وی حجت‌الاسلام والمسلمین حریزاوی، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور را سخنران مراسم افتتاحیه دانست و یادآور شد: مراسم مذکور ساعت ۸ فردا، ۲۷ مهر در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.
خبرگزاری ایسنا