جارستان-حمید درخشان  در مورد بازی روز گذشته پرسپولیس و نفت تهران گفت: بازی خوب و قابل قبولی از هر دو تیم شاهد بودیم. نفت تیم بسیار خوبی است و جایگاه خوبی هم در جدول دارد. هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودند.

وی ادامه داد:‌ پرسپولیس از توانایی‌ها و تجربه‌هایش استفاده کرد و به گل رسید . این باخت چیزی از شایستگی‌های تیم نفت کم نمی‌کند. نفت بازی پایاپایی انجام داد و تجربه خط دفاعی پرسپولیس باعث شد این تیم دروازه خود را بسته نگه دارد. در مجموع هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و تیمی که از لحاظ فنی برتر بود به پیروزی رسید.

درخشان در مورد بازی نکردن رامین رضاییان مقابل نفت تهران گفت: رضاییان بازیکن با کیفیتی است اما باید به تصمیم سرمربی احترام گذاشت. رضاییان می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. در فوتبال از این اتفاقات می‌افتد اما رامین باید صبوری کند و در این شرایط مثل یک بازیکن حرفه‌ای رفتار کند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد ماهینی گفت: ماهینی‌ عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته است و به اعتقاد من این موضوع یک ویژگی خوب برای پرسپولیس است که دو بازیکن هم سطح در پست دفاع راست دارد.

درخشان در پاسخ به این سوال که اگر خودش سرمربی پرسپولیس بود از ماهینی در دفاع راست استفاده می‌کرد یا رضاییان گفت:‌ این موضوع به تصمیم مربی مربوط می‌شود که چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند. باید به تصمیم برانکو احترام گذاشت. در رئال و بارسلونا هم بازیکنان بزرگی هستند که روی نیمکت می‌نشینند.

ایلنا