جارستان-مهدی طارمی اخیرا و پس از دیدار برابر نفت تهران به اظهار نظر عجیبی دست زد. اظهار نظری که بسیاری از اهالی فوتبال و حتی سرمربی این تیم را شگفت زده کرده است.

طارمی گفت: به نظرم دیگر وقتش رسیده است که رامین رضاییان کم‌کم بازی کند!

برانکو در واکنش به این حرف گفته است که باور نمی‌کند طارمی چنین حرفی زده باشد،‌ زیرا طارمی مربی تیم نیست. البته برانکو می‌داند که از این دست اتفاقات در فوتبال ایران چندان هم دور از ذهن نیست!

طارمی در شرایطی این اظهار نظر را کرده که خودش هم شرایط مشابه رامین را داشته است. ابتدای فصل از تیمی که باعث شناخته شدنش شد به طرز عجیبی جدا شد و به ریزه اسپور ترکیه پیوست. او مورد غضب هواداران و بسیاری از پیشکسوتان قرار گرفت. با فشاری که روی او وجود داشت مجبور به ترک این تیم ترکیه‌ای شد و قرارداد خود را فسخ کرد و به تهران برگشت. رامین رضاییان‌ هم دقیقا همین روند را طی کرد. پرسپولیس ضعف مهاجم داشت و طارمی بازی کرد اما در پست رضاییان چنین ضعفی وجود نداشت و ماهینی به میدان رفت.

حالا طارمی که خودش هم با خوش اقبالی در لیست ۱۱ نفره پرسپولیس است پا را فراتر گذاشته است و در کار سرمربی تیم دخالت می‌کند!

البته تمام این اتفاقات به کادر مدیریتی این باشگاه برمی‌گردد. اشتباه نخست آن‌جا بود که قرارداد این دو بازیکن طوری بسته شد که اجازه می‌داد به آن صورت از پرسپولیس جدا شوند. اشتباه دوم در جذب مجدد این دو بازیکن بود که باعث شد وجهه کاریزماتیک تیم و سرمربی به خطر بیفتد. اشتباه بعدی آن جاست که طوری رفتار کردند تا بازیکنان تیم به خود این اجازه را می‌دهند که در کار برانکو دخالت کنند اما تازه‌ترین اشتباه این کادر مدیریتی پر خطا این است که هیچ برخوردی با طارمی نکرده‌اند و هیچ پاسخی به او داده نشده است. احتمالا هیچ برخورد خاصی هم با او نمی‌شود.

مشخص نیست که با همین روند قرار است چه اتفاقاتی در این باشگاه بیفتد. اگر از حالا جلوی این حاشیه‌ها گرفته نشود مطمئنا اظهارنظرهای غیرمسئولانه باعث به وجود آمدن حواشی بزرگتری خواهد شد.

ایلنا