جارستان-قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: نویدکیا به خاطر ادامه‌دار شدن مشکلات زانویش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

مسعود تابش درباره دلیل خداحافظی محرم نویدکیا از دنیای فوتبال پس از داربی اصفهان اظهار کرد: مشکل زانوی محرم جدی‌تر شده و او در گفت‌وگو با طاهری اعلام کرده است که نمی‌تواند با این وضع به فوتبال ادامه دهد و در نهایت تصمیم به خداحافظی از دنیای فوتبال گرفت.

او در پاسخ به این سوال که مشکل زانوی محرم مربوط به امروز و دیروز نیست و از چند سال قبل با آن دست و پنجه نرم می‌کند گفت: این مشکل از مدت‌ها قبل با محرم بوده و همه ما می‌دانیم که حضور محرم غنیمتی برای سپاهان بود. باشگاه الان هم اعلام آمادگی کرده که هر نوع همکاری را با محرم داشته باشد و ما مشکلی از این بابت نداریم و این اتفاق هم تنها به خواسته نویدکیا بوده است.

قائم مقام باشگاه سپاهان در واکنش به اینکه چرا اصغر باقریان به یکباره از مدیریت این باشگاه استعفا داد اظهار کرد: او مشکلات و گرفتاری‌های شخصی را دلیل استعفای خود عنوان  کرد و باشگاه هم پس از چندین جلسه و اصرار باقریان این موضوع را پذیرفت.

تابش درباره اینکه محسن طاهری قبل از قبول مدیریت سپاهان هدایت تیم ملی هندبال را بر عهده داشت و هنوز هم وضعیت او در تیم ملی هندبال مشخص نشده گفت:‌ آن طور که من می‌دانم با توجه به مشغله‌های زیاد طاهری در سپاهان او از هدایت تیم ملی هندبال کنار می‌رود چرا که عملا فرصت رسیدگی به وظایفش در تیم ملی هندبال را نخواهد داشت.

قائم مقام باشگاه سپاهان درباره افتتاح ورزشگاه نقش جهان نیز یادآور شد: ما امیدواریم این ورزشگاه هرچه زودتر آماده شود و تقریبا هر روز آماده‌سازی این ورزشگاه پیگیری می‌شود و طبق پیش‌بینی‌ها در بازی با پارس جم جنوبی در مسابقه‌های جام حذفی این ورزشگاه را افتتاح می‌کنیم.