جارستان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال مردم از نمایشگاه کتاب گیلان، گفت: تاکنون ۲۳۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان بن‌کارت فروخته شده است.

فیروز فاضلی با اشاره به استقبال مردم از نمایشگاه کتاب گیلان، اظهار کرد: طی روزهای گذشته ۲۳۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان بن‌کارت جدا از فروش آزاد فروخته شده است.

وی به بازدید ۳۹ هزار نفر از نمایشگاه کتاب گیلان در مدت بازگشایی نمایشگاه اشاره کرد و افزود: بیشترین استقبال از بخش‌های دانشگاهی و کتاب‌های کمک آموزشی شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه استقبال ویژه‌ای از کتاب‌های دینی و ادبیات در نمایشگاه کتاب استان شده است، تصریح کرد: امسال توزیع بن‌کارت برای خرید کتاب به غیر از نمایشگاه از ویژگی‌های نمایشگاه کتاب گیلان است و شهروندان می‌توانند از ۱۵ کتابفروشی سطح شهر رشت کتاب خریداری کنند.

این مسئول فرهنگی متذکر شد: کتابفروشی‌های «مهران»، «طاعتی»، «صفری»، «کمند»، «مژده»، «میلاد»، «پاتوق کتاب»، «رستگار»، «دیبا»، «کتابشهر ایران»، «شهر کتاب»، «آفرینش»، «سید هانی»، «کادوس» و «بدر» برای خرید کتاب شهروندان با استفاده از بن‌کارت در شهر رشت در نظر گرفته شده است.

فاضلی به برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب گیلان اشاره کرد و گفت: نشست‌های ادبی و شعر عاشورایی، رونمایی از کتاب و امضای کتاب توسط نویسندگان از برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب گیلان محسوب می‌شود.

ایسنا