در ادامه رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل ، تیم استقلال نوین رشت تیم ملوان جوان رشت را شکست داد.

در این مسابقه که عصر چهارشنبه در شهرستان رشت برگزار شد ، تیم فوتبال استقلال نوین رشت موفق شد با نتیجه یک بر صفر تیم فوتبال ملوان جوان رشت را شکست دهد.
در جریان این دیدار که از هفته سوم این رقابت ها برگزار شد، تیم فوتبال استقلال نوین رشت بهتر از همشهری خود ظاهر شد و سرانجام توانست با به ثمر رساندن یک گل ، هر سه امتیاز این بازی را کسب کند .
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته سوم این مسابقات ، تیم فوتبال ملوان نوین انزلی با نتیجه یک بر صفر مغلوب شهرداری کلاچای شد و تیم فوتبال رهگستران لنگرود نیز با نتیجه دو بر صفر تیم رکودچای ناطق لاهیجان را مغلوب کرد.
در دیگر بازی برگزار شده از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان ، تیم های فوتبال کادوس ماسال و شهرداری ماسال رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال شهرداری کلاچای در صدر جدل قرار دارد ، تیم های فوتبال ملوان نوین انزلی و دخانیات رشت نیز در مکان های دوم و سوم قرار دارند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، ۱۶ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند
ایرنا