جارستان-فرماندار رودسر گفت: شهرستان رودسر در زمینه تحویل مسکن مهر رتبه اول را در استان کسب کرده است.

،امیر جانبازی امروز در جلسه فرمانداری رودسر گفت:شهرستان رودسر عمدتاً در بخش کشاورزی فعال بوده و در بخش صنعت وگردشگری نیز از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است و خوشبختانه با هم افزایی صورت گرفته در قالب تعاونی ها در جهت توسعه و عمران فعالیت های خوبی انجام شده است.

وی اضافه کرد:از ابتدای تصویب قانون تعاون تاکنون ۴۸۱ تعاونی در گرایش های مختلف صنعت، خدمات،صید و صیادی، حمل و نقل، مسکن شهرستان در سامانه تشکیل تعاونی ها وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ثبت شده است .

فرماندار رودسر خاطرنشان کرد:تعداد اعضاء تعاونی های شهرستان رودسر۱۴هزار و ۴۳۰ نفر است و برای ۴هزار و ۵۰۰ نفر در قالب تعاونی های یاد شده اشتغال ایجاد شده است.

امیر جانبازی ادامه داد: شهرستان رودسر ۱۳ تعاونی پره صید و صیادی دارد که در فصل صید و صیادی پانصد تن انواع ماهی را صید کرده است.

وی همچنین به شرکت تعاونی حمل و نقل اشاره کرد و افزود: ۳۰ درصد از حمل و نقل ها در شهرستان برعهده شرکت های تاکسی رانی و تاکسی بیسیم ها است.

جانبازی در ادامه به افتتاح ۲۴۰ واحد مسکن مهر در شهرستان اشاره کرد و تصریح کرد: شهرستان رودسر در زمینه تحویل مسکن مهر رتبه اول را در استان کسب کرده است.

وی ادامه داد: در حوزه خدمات ۱۰ شرکت تعاونی سردخانه با ظرفیت ۱۵ هزار تن داریم که خوشبختانه شهرستان روند رو به رشد و توسعه خوبی را دارد.

 ایسنا