جارستان-در جلسه علنی ‌شورای اسلامی شهر رشت، نمایندگان شورای اسلامی رشت در کمیسیون‌های مختلف قانونی و شهری برای سال چهارم فعالیت با رای اعضای شورا انتخاب شدند.

 مسعود کاظمی امشب در صحن علنی یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تسلیت ایام محرم اظهار داشت: نظم و انضباط و امنیت اخلاقی مدیون تلاش‌های نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه سبزپوشان نیروی انتظامی و تمامی کسانی که در زمینه امنیت و نظم جامعه تلاش می‌کنند ستون‌های خیمه امنیت جامعه و نظام هستند گفت: باید با تلاش در دفاع از حقوق شهروندی باید کارنامه‌ای درخشان تا پایان شورا داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به سانحه تصادف و کشته شدن یکی از پاکبانان رشت خاطرنشان کرد: توجه به ایمنی در کار باید در اولویت امور قرار گیرد و توجه به ایمنی و بیمه‌گذاری پاکبانان باید از سوی شهرداری مدنظر قرار گیرد.

در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون‌های مختلف شهری از بین اعضای شورای اسلامی شهر رشت برای سال چهارم انتخاب شدند.

محمدعلی رفیعی نودهی با ۱۴ رای و امیرحسین علوی با ۱۵ رای نماینده شورا در کمیسیون ماده ۷۷ شدند. برای کمیسیون ماده ۱۰۰ اسماعیل حاجی‌پور، فرهاد شوقی، رضا موسوی روزان، مظفر نیکومنش و محمد حسین کارگر با ۱۵ رای انتخاب شدند.

برای کمیسیون ماده ۷ آیین نامه اجرایی اصلاح قانون حفظ و گسترش فضای سبز، فرانک پیشه‌گر با ۱۲ رای منتخب شد و برای کمیسیون بدوی نظام وظیفه، مظفر نیکومنش با ۱۵ رای منتخب شورا در این کمیسیون شد.

برای کمیسیون تجدیدنظر نظام وظیفه، کارگرنیا با ۱۵ رای و برای کمیسیون ماده ۸ قانون نوسازی و عمران شهرداری، رضا رسولی با ۱۵ رای منتخب شد. برای کمیسیون بند ۲۰ ماده قانون ۵۵ محمود باقری خطیبانی، فاطمه شیرزاد و مظفر نیکومنش با ۱۵ رای انتخاب شدند.

اسماعیل حاجی‌پور با ۱۵ رای منتخب کمیته انظباطی تاکسیراتی و امیرحسین علوی با ۱۵ رای منتخب در کمیته تهاتر شد. موسوی روزان با ۱۵ رای منتخب یاوران وقف استان و حاجی‌پور با ۱۵ رای منتخب کمیته ستاد بحران شهرداری و حجت جذب با ۱۵ رای نماینده مطلع و بصیر شورا در امور تقویم املاک شد.

خبرگزاری تسنیم