جارستان-مدیر کمیته امداد امام(ره) فومن گفت: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها با استقرار پایگاه‌های ثابت و سیار در نقاط مختلف شهر ۲۵۰ میلیون ریال کمک از طریق مشارکت‌های مردمی و خیرین در فومن جمع‌آوری شد.

، غلام‌حسین دولتی در حاشیه جشن عاطفه‌ها که در آموزشگاه شهدای ادبی فومن برگزار شد، با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها به طور همزمان با سراسر کشور در مدارس این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در مرحله دوم بیش از ۱۱هزار«پاکت مهر» در سطح مدارس شهرستان فومن توزیع شده است.

وی افزود: در سال گذشته بیش از ۱۸میلیون تومان توسط دانش‌آموزان فومنی در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد. انتظار می‌رود این میزان امسال افزایش یابد.

مدیر کمیته امداد امام(ره) فومن در پایان به استقرار پایگاه‌های ثابت و سیار در میدان اصلی و سایر نقاط فومن برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها با استقرار پایگاه‌های ثابت و سیار در نقاط مختلف شهر ۲۵۰ میلیون ریال کمک از طریق مشارکت‌های مردمی و خیرین در فومن جمع‌آوری شد. تمامی کمک‌های جمع‌آوری شده بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان توزیع می‌شود.

ایسنا