جارستان-پربازدیدترین عکس فضای مجازی در دنیا عکس فداکاری یک جوان ۲۳ ساله برای تعمیر لوله یک پیرزن به عنوان پربازدیدترین عکس فضای مجازی انتخاب شد

همیشه عکس های فعالیت های انسان دوستانه در تمام دنیا مورد توجه مردم قرار میگیرد و با بازدید بسیار بالایی رو به رو میشود و این بار هم عکس فداکاری جوان ۲۳ ساله برای حل مشکل لوله خانه یک پیرزن مورد توجه قرار گرفته است .

پربازدیدترین عکس دنیا

پربازدیدترین عکس فضای مجازی به این عکس مربوط شده است که هم عکاس این عکس را به دردسر انداخت و هم باعث تعجب خود این جوان فداکار شده است .

اندرو آدام اهل تکزاس که برای بازرسی منطقه آکتون لندن آمده بود با یکی از ماموران شهرداری مواجه شد که برای تعمیر لوله شکسته آب در جلوی خانه یک پیرزن سرش را به دورن آب گل آلود فرو برده بود.

آدام پس از عکس گرفتن از این صحنه فداکارانه مامور تاسیسات شهرداری آکتون، آن را در فیس بوک خود منتشر کرد. این عکس که هزاران بار در فضای مجازی باز نشر شد، مورد تحسین کاربران قرار گرفت. به قدری تعداد این نظرت زیاد بود که آدام صفحه خود را در فیس بوک غیر فعال کرد.

این کارگر شهرداری به نام جیمی ککس که ۲۳ سال دارد در این باره می گوید: ” اصلا نمی توانم این همه توجه مردم را باور کنم. شاید هرکس دیگر هم جای من بود این کار را انجام می داد.”