جارستان- نمایشگاه مبلمان و ملزومات جهیزیه با حضور مهندس مسرور مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا، با حضور مهندس رضا مسرور مدیرعامل و رییس هیات مدیره و معاونین، مدیران سازمان و همچنین فعالان اقتصادی منطقه نمایشگاه مبلمان و ملزومات جهیزیه در مرکز همایش ها و نمایشگاهی بین المللی این سازمان افتتاح شد.

بنا بر این گزارش این نمایشگاه با نظارت شرکت سرمایه گذاری و توسعه انزلی و از سوی شرکت مجری نمایشگاهی شاندرمن شمال برگزار شده است و تولید کنندگان ۱۰ استان کشور جهت معرفی و ارائه محصولات در ۸۰ غرفه استاندارد در این مرکز نمایشگاهی حضور پیدا کرده اند و که از ۱۸ لغایت ۲۲ مرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ آماده ارائه خدمات به بازدید کنندگان است.

در این نمایشگاه تمامی لوازم مورد نیاز جهیزه برای خانواده ها و بازدید کنندگان عرضه شده و همچنین ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف برای عموم خریداران از این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

مرکز همایش ها و نمایشگاهی بین المللی منطقه آزاد انزلی با دارا بودن فضای ۶ هزار متری در دو سالن مجزا جهت برای برگزاری نمایشگاه های عمومی و تخصصی در منطقه آزاد انزلی احداث شده است و این مجموعه نمایشگاهی بزرگترین و مجهزترین مجموعه در شمال کشور محسوب میشود که در زمینه برگزاری نمایشگاه، حضور سرمایه گزاران، تولید کنندگان و معرفی محصولات فعالیت میکند.