جارستان به نقل از ایرنا؛ سه گیلانی به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال در رقابت های لیگ های بانوان ومردان کشور حضور می یابند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان روز چهارشنبه در این باره افزود: با اعلام اسامی داوران، نمایندگان و ناظران از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، ۲ بانوی گیلانی در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول بانوان کشور و یک گیلانی دیگر نیز در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال مردان کشور به عنوان نماینده فدراسیون حضور دارند.

علیرضا وهابی عنوان کرد: با توجه به اعلام فدراسیون فوتبال اعظم غلامی از استان به عنوان نماینده این فدراسیون در رقابت های گروه اول لیگ دسته یک فوتبال بانوان کشور که از ۱۸ تا ۲۳ فروردین ماه در تبریز برگزار می شود، حضور می یابد.

وی ادامه داد: مژده صفابخش دیگر بانوی گیلانی در رقابت های فوتبال گروه دوم لیگ دسته اول بانوان کشور که از ۱۸ تا ۲۲ فرودین ماه جاری در قائمشهر برگزار خواهد شد، نماینده فدراسیون فوتبال است.

وی بیان کرد: محمدرضا پورهادی یکی از ناظران و نمایندگان با سابقه فوتبال استان هم دیگر نماینده فدراسیون فوتبال در دیدار تیم های فوتبال رایکا بابل و پارس جنوبی جم از هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور است که از عصر امروز چهارشنبه در بابل برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: داوران و ناظران این استان در رقابت های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی حضور چشمگیر و فعالی دارند و هرساله این نفرات در رقابت های لیگ برتر فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی نیز در هر دو بخش بانوان و آقایان به عنوان داور، ناظر و نماینده فدراسیون حضور می بابند.