جارستان:انتخابات گروه تخصصی عمران روز پنج شنبه ٢٠ آبان ٩۵ در ساختمان شماره یک رشت و همچنین دفاتر نمایندگی سازمان در شهرهای استان برگزار میگردد. انتخاباتی که امید است با تشکیل گروه تخصصی قوی و کارآمد، شاهد گسترش همکاریهای حرفه ای ، جلب هر چه بیشتر مشارکت أعضاء ، کارشناسی دقیق مسائل رشته عمران که بیشترین تعداد اعضاء را نیز در سازمان دارا بوده گردد، تا بتواند بعنوان حلقه اتصال اعضای گروه با اعضای هیات مدیره قلمدادشود.

از طرفی گروه تخصصی عمران بواسطه تعداد زیاد مهندسین عضو و همچنین ظرفیت و پتانسیل بسیار بالا که متاسفانه کمتر به آن پرداخته شده، از مهمترین گروههای تخصصی سازمان و یا بعبارت بهتر مهمترین گروه تخصصی سازمان است. از بین ١۴ کاندیدای حاضر ٧ نَفَر با رای شرکت کنندکان در انتخابات بعنوان اعضای گروه تخصصی انتخاب میگردند.
بررسی وضعیت کاندیداها ،سابقه و عملکرد آنها و همچنین رصد فعالیتهای تبلیغاتی کاندیداها در مهلت قانونی حاکی از آن است که آقایان:
میلاد نصر :با تجربه حضور در کمیته های مختلف سازمان در سالهای گذشته و تبحر لازم در انجام کارهای ستادی و همچنین مقبولیت عمومی
أمیر رضا رهبر:دبیر سابق ،پرتلاش وتأثیر گذار کمیته رفاه که خدمات بسیاری به اعضاء در سالهای متمادی ارایه داده
علی قاسمیان لنگرودی:برادر رییس سازمان و مدرس دانشگاه که مورد حمایت طیفی وسیع در این انتخابات قرار گرفته
حمید رضا اکبرزاده:مدرس دروس تخصصی دوره های آمادگی آزمون نظام که سابقه عضویت در یک دوره گروه تخصصی را هم به همراه دارد
محمد رضا حق پناه:رییس هیات مدیره انجمن صنفی مجریان ذیصلاحدارای بیشترین بخت برای پیروزی در این انتخابات میباشند.

از طرفی آزیتا حسینی نسب:رییس پیگیر کمیته بانوان  با حمایت قشر عظیم بانوان سازمان

رضا شیرین کأم:مدرس دانشگاه و متخصص مقاوم سازی
امین قربانی:عضو هیات علمی دانشگاه و مدرس دوره های ارتقای پایه
حمید رضا شعبانی:مدیر عامل تعاونی سازمان نظام مهندسی و از طرفداران جدی سیستم إرجاع نظارت نیز از دیگر شانس های پیروزی در این کارزارمحسوب میشوند.
سایر کاندیداها مهدی شادمند ،محسن جمادی ،ابراهیم رشیدی فرد، کورش بهاری و سعید تسلیمی شایدنسبت به کاندیداهای نامبرده از بخت کمتری برخوردارند.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهدگردید.