جارستان به نقل از ایرنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس با ارائه نمایشی سراسر هجومی در دیدار خانگی مقابل شهرخودرو به برتری قاطع سه بر صفر دست یافت.

به گزارش ایرنا؛ عصر امروز (دوشنبه) و در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، پرسپولیس به مصاف شهرخودرو رفت و در دیداری که فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشت به برتری سه بر صفر رسید.

قضاوت این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد را «رضا کرمانشاهی» با کمک های «علی میرزابیگی» و «محمدرضا مدیرروستا» برعهده داشت.

«یحیی گل‌محمدی»‌ سرمربی پرسپولیس در این دیدار تیمش را با تغییر در خط حمله به میدان فرستاد و «آرمان رمضانی» و «امید عالیشاه» را جانشین «مهدی عبدی» و «وحید امیری» کرد.

«سیدمهدی رحمتی»‌ سرمربی جوان شهرخودرو که در بازی گذشته تیمش از داور کارت قرمز گرفت، از روی سکوها تلاش شاگردانش را نظاره کرد.

او از روی سکوها نکات فنی را به اطلاع همکارانش می‌رساند.

این دیدار شرایط برابری در دقایق آغازین داشت اما در ادامه میزبان روند کار را در اختیار گرفت.

در دقیقه ۲۷ ارسال عالیشاه به «سیامک نعمتی» رسید که ضربه سر این بازیکن دقت لازم را نداشت.

در دقیقه ۳۴ اشتباه «میلاد فراهانی» در خروج از دروازه، توپ را به «آرمان رمضانی»‌ رساند و مهاجم پرسپولیس ناباورانه نتوانست دروازه خالی میهمان را باز کند.

در دقیقه ۴۱ ارسال «سعید آقایی»‌ را «سیدجلال حسینی» مدافع پیش‌تاخته و کاپیتان پرسپولیس به گل تبدیل کرد.

نیمه نخست با یک گل به سود سرخپوشان پایتخت به اتمام رسید.

نیمه دوم هم با عملکرد بهتر میزبان آغاز شد و در دقیقه ۵۰، آرمان رمضانی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان شهرخودرو با ضربه‌ای عجیب توپ را به بالای دروازه حریف فرستاد.

در دقیقه ۶۶، گل‌محمدی تغییراتی در تیمش ایجاد کرد و «وحید امیری» و «احسان پهلوان»‌ را به جای رمضانی و عالیشاه به میدان فرستاد.

در دقیقه ۷۲ اشتباه بازیکنان میهمان موجب شد تا امیری صاحب توپ شده و او نیز «بشار رسن»‌ را در موقعیتی ایده‌آل قرار داد اما این فرصت هم با ضربه آرام هافبک عراقی پرسپولیس از دست رفت.

برتری میزبان ادامه یافت و در دقیقه ۸۴ «احمد نوراللهی» با شوتی زمینی موفق شد گل دوم تیمش را درون دروازه حریف جای دهد.

چهار دقیقه پس از آن، «میلاد سرلک» هافبک پرسپولیس که عملکرد خوبی در این بازی داشت با ضربه‌ای فنی و تماشایی از پشت محوطه جریمه، سومین گل مدافع عنوان قهرمانی را به نام خود نوشت.

پرسپولیس با این پیروزی، هشت امتیازی شد و شهرخودرو هم در امتیاز چهار باقی ماند.

«دراگان اسکوچیچ» سرمربی و «وحید هاشمیان» مربی تیم ملی فوتبال ایران، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

ترکیب پرسپولیس

حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، بشار رسن(محمدمهدی مهدی‌خانی)، سیامک نعمتی(مهدی عبدی)، امید عالیشاه(احسان پهلوان) و آرمان رمضانی (وحید امیری)

ترکیب شهرخودرو

میلاد فراهانی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، اکبر صادقی، احمد الجبوری(رحمان جعفری)، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، صادق صادقی(معراج پورتقی)، روح الله سیف الهی(حسین مهربان)، امیرحسین کریمی(عرفان معصومی) و ابوذر صفرزاده (محمد محمدزاده)