جارستان به نقل از فارس؛ تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی، سارگُل بوشهر را با نتیجه دو بر یک شکست داد در حالی که سه تیم مردان ملوان، چوکا و شهرداری آستارا در مجموع موفق به کسب یک امتیاز از سه بازی شدند.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی از هفته اول رقابت‌های لیگ لیگ برتر بانوان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر مقابل میزبانش تیم سارگُل این شهر دو بر یک به برتری رسید و توانست تنها نماینده فوتبال گیلان در سطح اول فوتبال ایران باشد که به سه امتیاز اول فصل دست یافته است.

برای شاگردان معصومه جهانچی در تیم بانوان ملوان، صفورا جعفری و راضیه موسوی گلزنی کردند و تک گل سارگُل بوشهر را هم کوثر ایزدپناه به ثمر رساند.

ترکیب ملوان در این دیدار خانم ها: زهرا موسی زاده، فاطمه نوری، هاجر شاه ملک پور (راضیه موسوی)، ساینا بالاجانی (مریم اباذری)، سپیده نزهتی، افسانه اقبال، فاطمه رحیمی، زهرا کمالی، صفورا جعفری، زهرا خندان و مینا هاشمی بودند.

قضاوت این بازی بر عهده سَلما رضوی با کمک های مرضیه بهداروند و زینب منادیان زاده بود.

رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با حضور ۱۰ تیم برگزار می شود.

تیم های ذوب آهن اصفهان، نماینده البرز، همیاری آذربایجان غربی، شهرداری بم، سارگل بوشهر، ملوان بندرانزلی، پالایش گاز ایلام و وچان کردستان شرکت کننده گان این دوره از لیگ برتر فوتبال بانوان هستند.

بازی هفته دوم بانوان ملوان به علت انصراف تیم زاگرس شیراز از رقابهای لیگ برتر لغو شد.