جارستان-دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: کاندیداتوری یک فرد اصلاح‌طلب در انتخابات سال ۹۶ به نفع جریان اصلاحات است چراکه در این صورت بهتر می‌توانیم از روحانی امتیاز بگیریم.

حجت‌الاسلام محمدزارع فومنی، با اشاره به استعفای سه وزیر کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: از رفتن آقای جنتی از وزارت ارشاد افسوس می‌خورم. تغییر وزیر ارشاد به دولت روحانی آسیب‌های جدی در آینده وارد خواهد کرد.

وی افزود: من معتقدم که هفت وزیر دیگر نیز همچون وزیر صنعت، وزیر نیرو،‌ وزیر اقتصاد، وزیر راه و شهرسازی و تیم اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری نیز باید باید تغییر کنند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات درباره وزرای معرفی شده به مجلس نیز گفت: بهتر بود افرادی قوی‌تر به مجلس معرفی شوند. برخی از این افراد که به مجلس معرفی شدند احتمال دارد به خاطر برخی سمت و سوهای سیاسی نتوانند از مجلس رأی اعتماد بگیرند و این برای دولتی که چند ماه دیگر به پایان کارش باقی نمانده آسیب است.

فومنی به انتخابات سال ۹۶ اشاره و تصریح کرد: معتقدم که اصلاح‌طلبان باید در کنار آقای روحانی کاندیدای دیگری معرفی کنند که اگر اشکالاتی پیش آمد آن نفر جایگزین بتواند جای خالی را پر کند.

وی در پایان گفت: کاندیداتوری یک فرد اصلاح‌طلب در انتخابات سال ۹۶ به نفع جریان اصلاحات است چرا که در این صورت بهتر می‌توانیم از روحانی امتیاز بگیریم.

  خبرگزاری فارس