رشت-جارستان-ایرنا-فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از کشف ۲ کیلو و ۹۵ گرم مواد مخدر (تریاک) در منطقه روستای کاچاء چهارده این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید محمدی نسب روز دوشنبه ، با اشاره به اینکه این میزان مواد مخدر در یک گاوداری کشف و ضبط شده افزود: در این رابطه تعداد ۵ حقه وافور و تعدادی ادوات استعمال مواد مخدر نیز توسط ماموران نیروی انتظامی منطقه کشف شده است.

وی با بیان اینکه سه نفر از متهمان در این خصوص دستگیر و به مقامهای قضایی معرفی شدند ادامه داد: همچنین با تلاش ماموران نیروی انتظامی مقدار ۳ کیلو و ۷۱۷ گرم ماری جوآنا نیز در شهر بندرکیاشهر کشف شده است.

به گفته سرهنگ حمیدی نسب ، در این رابطه  یک متهم ۴۴ ساله که در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشته دستگیر و به مقامهای قضایی معرفی شد.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری یک سارق موتور سیکلت  در این شهرستان  گفت: از این سارق ۳۲ ساله  یک دستگاه موتورسیکلت  به همراه تعدادی از قطعات لوازم یدکی مسروقه  کشف و ضبط شده است.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.