جارستان- ایرنا- اعضای تیم ملی فوتبال ایران، جمعه شب در ضیافت شام سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگووین حضور یافتند.

«رضا قلیچ‌خان» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگووین در این مراسم خطاب به اعضای تیم ملی کشورمان گفت: خوشحالم در جمع شما حضور دارم. از دیدن بازی شما در برابر بوسنی و هرزگووین و همچنین از کار تیمی خوبی که داشتید لذت بردیم. ان‌شاءالله که آینده خوب و روشنی داشته باشید.

در ادامه، «دراگان اسکوچیچ»  سرمربی تیم ملی کشور با تشکر از سفیر ایران در سارایوو خطاب به اعضای تیم ملی کشورمان، اظهار داشت: از حضور در بوسنی و هرزگوین خوشحالم. همچنین می‌دانم فضای این کشور برای شما حال و هوای شادی را به ارمغان آورده است و امیدوارم تا انتهای کار این شادی را ادامه بدهیم.

«مهدی محمدنبی» دبیرکل فدراسیون هم در این ضیافت، عنوان کرد: ضمن تشکر از سفیر ایران بابت استقبال و همراهی مجموعه سفارت جمهوری اسلامی ایران از لحظات نخست حضور کاروان تیم ملی باید بگویم اعضای تیم ملی که هم اکنون دور هم جمع شده‌اند در واقع اعضای یک خانواده هستند. این نفرات جدا از شایستگی‌های فنی از دید سلامت و اخلاق هم در نوع خود بی‌نظیر هستند. فضای فوق‌العاده صمیمانه‌ای در اردو وجود دارد و خوشحالیم تیم ملی بوسنی که یک تیم اروپایی محسوب می‌شود را با زحمات اسکوچیچ، سایر مربیان، بازیکنان و کادر سرپرستی شکست دادیم و با تلاش و صمیمیت همین روند را برای جام جهانی قطر ادامه خواهیم داد.

در پایان از سوی دبیر کل فدراسیون و سرمربی تیم ملی پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی به سفیر ایران در بوسنی و هرزگووین اهدا شد.