جارستان/ایسنا/گیلان فرمانده سپاه مرکزی رشت، با بیان اینکه سپاه ناحیه مرکزی رشت، مشکلات محلات محروم و آسیب‌پذیر رشت را در قالب طرح جوادالائمه(ع) دنبال می‌کند افزود: قرار شد جلسه‌ای با حضور مدیران هفت محله محروم رشت و شهردار منطقه نیز برگزار شود.

سرهنگ سید اکبر قاسمی در حاشیه سرکشی و بازدید از محلات آسیب‌پذیر رشت در مسجد سلیمانداراب رشت، اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌های سپاه ناحیه مرکزی رشت در واقع تلاش برای برطرف‌کردن بخشی از مشکلات نقاط آسیب‌پذیر شهر است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به شناسایی هفت محله آسیب‌پذیر در سطح شهرستان رشت توسط سپاه و بررسی مشکلات این محلات از ابتدای امسال تاکنون، گفت: سعی داریم از تمامی ظرفیت‌ها از جمله حضور معتمدان محلی، ظرفیت‌های مردمی، ظرفیت‌ اقشار بسیج و دستگاه‌های اجرایی برای برطرف کردن بخشی از مشکلات این محلات استفاده کنیم.

قاسمی افزود: به همراه مدیران شهری در محله سلیمانداراب رشت حضور پیدا کردیم و در ابتدا با حضور مدیر محله و گروه‌های مردمی از مکان‌های مختلف محل بازدید کردیم و بخشی از مشکلات در بازدید میدانی احصا شد.

وی با اشاره به نشست مذکور در مسجد محله سلیمانداراب رشت خاطرنشان کرد: بخشی از موضوعات و مشکلات محله سلیمانداراب از جمله مشکل زمین ورزشی محل که یکی از دغدغه‌های اصلی جوانان منطقه است مورد بررسی قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت افزود: زمینی در منطقه سلیمانداراب وجود دارد که شناسایی شده و شهردار نیز قول داد که در اسرع وقت اقدامات لازم را برای آماده‌سازی زمین شناسایی‌ شده جهت تداوم فعالیت ورزشی جوانان محل انجام شود.

قاسمی معضلات فاضلاب و آب آشامیدنی را جزو دیگر دغدغه‌های مردم در محله سلیمانداراب رشت برشمرد و بیان کرد: برای برطرف شدن بخشی از این مشکلات لازم است که تمام دستگاه‌های اجرایی پای کار باشند و در جلسه‌ای به جمع‌بندی‌های لازم برای رفع مشکلات برسیم.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از دغدغه‌های مردم در محله سلیمانداراب در واقع نبود پارک یا بوستان است اضافه کرد: مقرر شده در اسرع وقت جلسه‌ای با مدیران شهری برگزار و دغدغه‌ها برطرف شود.

قاسمی با بیان اینکه سپاه ناحیه مرکزی رشت، مشکلات محلات محروم و آسیب‌پذیر رشت را در قالب طرح جوادالائمه(ع) دنبال می‌کند افزود: قرار شد جلسه‌ای با حضور مدیران هفت محله محروم رشت و شهردار منطقه نیز برگزار شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت بیان کرد: سپاه همواره در کنار مردم است و خود را خدمتگزار مردم می‌داند و سعی می‌کنیم با حضور فیزیکی و میدانی، طرح تحول محلات آسیب‌دیده و رفع مشکلات آن‌ها را دنبال کنیم و جزو اولویت‌های کاری خود قرار دهیم.