جارستان-حامد فلاح زاده  درباره شکست تیمش مقابل استقلال تهران، درخشش مهدی رحمتی در این مسابقه، نتایج ضعیف سایپا، شایعات درباره فرکی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
رحمتی خوش شانس بود
بازی بدی مقابل استقلال انجام ندادیم اما از موقعیت های پرتعدادی که به دست آوردیم، استفاده نکردیم. ما حتی می توانستیم بازی را ببریم اما بدشانس بودیم و در سوی مقابل مهدی رحمتی خوش شانس بود. بازیکنان ما از ۷ متر دروازه توپ ها را یکی پس از دیگری به دست یا پای رحمتی می زدند و او با خوش شانسی سیو می کرد. متاسفانه با بدشانسی بازنده شدیم و انشاءالله جبران کنیم.
جایگاه سایپا اینجای جدول نیست
جایگاه تیم سایپا در شرایط کنونی واقعا اینجای جدول نیست. ما کادرفنی خوبی داریم و بازیکنان خوبی نیز در تیم ما عضو هستند. شرایط تیم ما مطلوب است اما بدشانسی می آوریم. شک نکنید شرایط سایپا اینطور نمی ماند و انشاءالله با یکی، دو پیروزی شرایط برایمان فرق می کند. قطعا در آینده همه چیز تغییر خواهد کرد.
برخی دوست دارند به نتایج سایپا دامن بزنند
متاسفانه حرف و حدیث های زیادی درباره تیم ما وجود دارد. نمی دانم چرا اینقدر به سایپا ایراد می گیرند. تیم های دیگری نیز هستند که نتیجه نگرفتند و کسی با آنها کاری ندارد اما از نتایج ما کوه ساخته اند. نمی دانم چرا برخی دوست دارند به نتایج ضعیف سایپا دامن بزنند.
فرکی در سپاهان هم این شرایط را داشت
حسین فرکی نزد همه بازیکنان سایپا محبوب است و قطعا او با کارنامه درخشانی که دارد شرایط را بهبود می بخشد.فرکی در فولاد و سپاهان نیز چنین شرایطی را تحمل کرد و در نهایت قهرمان شد. شک نکنید امسال هم تیم ما شرایط خوبی پیدا می کند. خوشبختانه یکدل هستیم تا به موفقیت برسیم. از سوی دیگر من فکر می کنم برخی خط می گیرند تا فرکی را بزنند اما مطمئن باشید با حمایت باشگاه سایپا دوباره اوج می گیرد.
جبران می کنیم
انشاءالله در آینده همه چیز را جبران می کنیم. این هفته بازی سختی با سپاهان داریم اما برای برد به میدان می رویم. شک نکنید عملکرد خوبی خواهیم داشت، چراکه هدفمان جبران گذشته و نتیجه ای مطلوب است.

 “ورزش سه”