جارستان-در یکی از دیدارهای مهم در استان آذربایجان‌شرقی، هیئت فوتبال تبریز فراموش کرد داوری را برای قضاوت این دیدار انتخاب کند.
  اتفاقات عجیب در فوتبال ایران کم نیست اما عدم حضور داور در یک مسابقه حساس، باورنکردنی به نظر می‌رسد.

ماجرا از این قرار است که تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد پنج‌شنبه هفته گذشته قرار بود در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ استان آذربایجان شرقی به دیدار تیم مهدیه برود. برنده این دیدار به لیگ مناطق کشور صعود می‌کرد و از این حیث، بازی مهمی بود.

 

در زمان شروع بازی، دو تیم وارد زمین شدند، عوامل اجرایی مسابقه حاضر بودند، آمبولانس، تماشاگران و حتی نیروهای انتظامی در محل حضور داشتند اما خبری از تیم داوری نشد.

 

وقتی غیبت داوران تا زمان شروع بازی ادامه یافت، نگرانی‌ها افزایش یافت و تماس‌ها شروع شد. پس از مدتی مشخص شد مسئولان کمیته داوران در هیئت فوتبال تبریز به طور کلی یادشان رفته بود به داوری برای قضاوت این بازی، ابلاغ بدهند! یعنی برنامه اعلام شده بود، تیم‌ها، مربیان، مسئولان برگزاری بازی و خلاصه همه چیز مهیای این بازی بود ولی داوری انتخاب نشده بود و این موضوع نیز به خاطر فراموشکاری مسئولان هیئت فوتبال تبریز رقم خورد. عجیب اینکه بازی فوق، یک دیدار بسیار مهم و حساس بود.

 

گسترش فولاد موفق شد در بازی رفت با حساب ۴ بر ۲ مقابل تیم مهدیه پیروز شود  اما به دلیل عدم حضور تیم داوری، دیدار برگشت لغو شد.

 

حالا قرار است مسئولان باشگاه گسترش فولاد اعتراض خود به این ماجرا را از طریق شکایت به هیئت فوتبال پیگیری کنند. چنین اتفاقی در فوتبال ایران، بی نظیر و عجیب به نظر می‌رسد.

 

تسنیم