جارستان-سرمربی کروات پرسپولیس که موفق شد با کسب تساوی میدان غدیر را ترک و به صدرنشینی تیمش ادامه دهد، در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پرداخت.

 


 

 برانکو ایوانکوویچ با حفظ روند شکست ناپذیری تیمش توانست از اهواز نیز با کسب تساوی زمین را ترک کند و در پایان دیدار برابر استقلال خوزستان به تشریح شرایط بازی پرداخت.

 

در نیمه اول در حد پرسپولیس نبودیم
در یک فضای بسیار عالی و بازی مقابل تیمی که نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشت قرار گرفتیم اما بعد از تعطیلات و بعد از این بازی تیم روز به روز بیشتر رشد می کند. ما در نیمه اول به هیچ عنوان در حد پرسپولیس نبودیم و به اندازه کافی مصمم و انرژی نداشتیم.

 

 

 

با بهترین نتیجه به تعطیلات می رویم
در نیمه دوم چهره خوبمان را نشان دادیم و با استحقاق بازی را به تساوی کشاندیم. ما همچنان به روند بازی های بدون شکست ادامه می دهیم و با شرایط مناسب به دیدار مقابل نفت آبادان خواهیم رفت و با بهترین کیفیت ممکن آخرین دیدار قبل از تعطیلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

 

 

تشکر ویژه از بازیکنان
به بازیکنانم بابت تلاشی که به جا گذاشتند تبریک می گویم و همچنین تشکر ویژه ای از هوادارانی که در طول ۹۰ دقیقه حامی ما بودند دارم. اعتقادم این است که آنها بابت این شرایط و نتیجه بازی از ما ناراضی نخواهند بود.

 

 

ملی پوش ها خسته بودند
من دنبال توجیه و بهانه نیستم و پیش از این هم گفته ام وقتی بازیکنان ملی پوشم از اردو باز می گردند مشکل داریم. ما قبل از بازی با نفت تهران تنها یک جلسه تمرین مشترک با بازیکنانی که از تیم ملی بازگشته بودند داشتیم. نشانه خستگی را در وحید امیری و مهدی طارمی کاملا می شد مشاهده کرد.

 

 

رامین در پست تخصصی اش بازی نکرد
رامین امروز به بازی آمد، آن هم در پستی که تخصص او نبود. گفته بودم ما ۴ مدافع خوب داریم و هم سیدجلال و هم ماهینی و هم دیگر بازیکنان عملکرد خوبی دارند. باید دید وضعیت در آینده چطور پیش خواهد رفت.

 

 

دلیل بازی نکردن عالیشاه
ما تنبیه انضباطی نداریم. من اگر بخواهم بازیکنی را جریمه کنم او دیگر در کنار تیم نخواهد بود. تصمیم این بود که این تیم امروز بازی کند. در حال حاضر این ها بازیکنانی بودند که اولویت برای بازی داشتند.

ورزش سه