جارستان مدافع سابق تیم ملی می گوید با وجود رفاقتی که با سرمربی استقلال خوزستان دارم، به خاطر هواداران پرسپولیس و برانکو ایوانکویچ امیدوارم این تیم بتواند برنده دیدار روز آینده باشد.

به گزارش جارستان به نقل از “ورزش سه”، حسین کعبی که این روزها به همراه تیم سپیدرود رشت نتایج خوبی را در لیگ یک کسب می کند، در رابطه با دوری اش از دیدارهای لیگ برتر و این بازی ها می گوید: «به هرحال فوتبال همین است، برای من این مهم است که در هر تیمی که به میدان می روم، بتوانم بیشترین تلاش را برای تیمم بکنم و به موفقیت برسم. روزهایی که تمرین و بازی نداشته باشیم هم بازی لیگ برتر را دنبال می کنم؛ البته متاسفانه دو هفته اخیر تنها دو بازی را دیده ام؛ اما خوشحالم که تیم های خوزستانی اوج گرفته اند.»

کعبی که روزگاری برای پرسپولیس و استقلال خوزستان توپ می زد، در رابطه با دیدار روز آینده این دو تیم می گوید: «به هرحال اکنون پرسپولیس بهترین تیم ایران است و در آن شکی وجود ندارد. هر کسی که بازی های این تیم را می بیند، لذت می برد. در طرف مقابل، استقلال خوزستان نیز یک تیم خوب و آماده است که این روزها اوج گرفته است. امیدوارم دیدار این دو تیم خوب از آب دربیاید و یک بازی زیبا را شاهد باشیم.»

مدافع سابق تیم ملی در رابطه با تمایل خود به برنده شدن یکی از این دو تیم گفت: «من رفاقت زیادی با سیروس پورموسوی دارم و به گونه ای می توانم بگویم فوتبالم را مدیون او هستم؛ اما به خاطر هواداران پرسپولیس و شخص برانکو ایوانکوویچ تمایل دارم تیم پرسپولیس برنده این بازی باشد. من پیراهن پرسپولیس را به تن کرده ام و هنوز هم به این تعصب دارم؛ ضمن اینکه عاشق خوزستانم و آرزو دارم تیم های استانم همیشه در حال پیشرفت باشند.»

کعبی که این روزها با تیم سپیدرود رشت در صدر جدول رده بندی لیگ یک به سر می برد، درباره موفقیت های این تیم می گوید: «خدا را شکر به خوبی توانسته ایم امتیاز جمع کنیم، هرچند که اکنون خیلی زود است درباره تیم های صعود کننده صحبت کنیم؛ اما ما تاکنون به کسی قول ندادیم و قول هم نمی دهیم؛ چراکه کار بسیار سختی در پیش داریم؛ اما می توانم بگویم به خاطر مردم گیلان با تمام قوا در بازی ها به میدان می رویم تا بتوانیم آنها را به خواسته شان برسانیم.»

او ادامه داد: «نتیجه گیری سپیدرود به قلب پاک بازیکنان تیم برمی گردد. بازیکنانی که دو سال است با تمام وجود برای تیم به میدان می روند و پول هم نگرفته اند. من می دانستم به کجا خواهم آمد و به همین دلیل این تیم را انتخاب کرده ام. بازیکنان تیم ما فوق العاده اند. آنها با کمترین ادعا بهترین نتیجه را می گیرند؛ البته خیلی ها می خواهند بگویند با همین مشکلات مالی، ما نتیجه نخواهیم گرفت که خوشبختانه تاکنون به خواسته شان نرسیدند.»
کعبی در پایان گفت: «این روزها آرزو می کنم ای کاش ۱۰ سال پیش به رشت می آمدم. تماشاگران ما جوری به تشویق تیم می پردازند که من احساس می کنم ۱۵ ساله ام، من در کنار این هواداران دوباره احیا شدم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مثمرثمر باشم. هواداران ما آنقدر پرشور و اشتیاق هستند که می توانم بگویم بدون شک با لباس سپیدرود رشت از دنیای فوتبال خداحافظی می کنم.»