جارستان -تیم ملی واترپلوی گرجستان که دیروز (یکشنبه) برای برگزاری اردویی مشترک با تیم ایران وارد تهران شد، در اولین جلسه تمرینی خود صبح امروز (دوشنبه) در مجموعه ورزشی شهید شیرودی به انجام تمرینات بدنسازی پرداخت و پس از آن به همراه تیم ایران در استخر قهرمانی ۹ دی تمرینات درون آبی را زیر نظر مربی مونته‌نگرو‌یی خود ادامه داد.

 

قرار بر این شد عصر امروز دو تیم در اولین بازی تدارکاتی خود مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

 

الکساندر چیریچ سرمربی تیم ایران در این باره گفت: باید از تیم گرجستان تشکر کنیم که دعوت ما را پذیرفت و به ایران آمد.

 

وی در خصوص این اردوی مشترک ادامه داد: هر دو تیم برای حضور در مسابقات خیلی مهم آماده می‌شوند، تیم ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و تیم گرجستان برای رقابت در لیگ جهانی و مسابقات اروپایی. تیم گرجستان تیم خیلی خوب و قدرتمندی است.

 

سرمربی تیم ایران در راستای اهداف خود از برگزاری این اردوهای مشترک عنوان کرد: سعی ما بر این است تا قبل از مسابقات آسیایی به شرایط آرمانی خود برسیم. از تیم گرجستان هم درخواست کردیم تا انواع سبک‌های دفاعی که در تیم های مختلف اجرا می‌شود را در اینجا در کنار ما تمرین کنند تا ما بتوانیم به یک شرایط مناسب دست پیدا کنیم.

 

چیریچ در پایان درباره نظر مثبت مسئولان فدراسیون شنای گرجستان در مورد ایران گفت: من هم پیشرفت تیم ایران را از سال گذشته تا به‌حال می‌بینم اما برای ما راضی کننده نیست و باید روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.

 تسنیم