جارستان-بازیکن باشگاه آلکمار هلند به مقایسه تیم ملی فوتبال ایران و هلند پرداخت و ضمن خوشحالی از دو برد تیم ملی، آرزوی همه مردم ایران را صعود پیاپی به جام جهانی اعلام کرد.

 به نقل از تلگراف هلند، علیرضا جهانبخش بعد از چند هفته دوری از فوتبال باشگاهی به دلیل آسیب دیدگی، بار دیگر فرصت بازی برای تیم خود را به دست آورده است و می تواند از این هفته برای آلکمار بازی کند. او بعد از دو بازی با تیم ملی، اکنون تمرینات خود را با آلکمار از سر گرفته است.

علیرضا جهانبخش درباره دو برد پیاپی ایران در انتخابی جام جهانی و نزدیک شدن به جام جهانی روسیه گفت: تازه اول راه است. آرزوی همه مردم ایران صعود پیاپی ایران به جام جهانی است. اتفاقی که هرگز قبل از آن رخ نداده است. در هر صورت با تیم هایی بازی داشتیم که در سطح مختلفی نسبت به سطح جهانی هستند. برای مثال تیم ملی ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی نسبت به هلند عملکرد بهتری داشته است ولی این به این معنا نیست که تیم ملی ایران از هلند بهتر است. در حال حاضر نمی توانیم به صعود به جام جهانی فکر کنیم و خوشحالی را برای بعد بازی آخر می‌گذاریم که صعودمان قطعی شده باشد.

جهانبخش قبل از مصدومیت خود توانسته بود نمایش خیلی خوبی در لیگ هلند داشته باشد. او امیدوار است در بازی برابر فیتسه آرنهم بتواند بار دیگر نمایش خوبی در ترکیب آلکمار داشته باشد. او در ادامه گفت: دوران خیلی سختی را طی کردم. برای یک فوتبالیست خیلی سخت است که بازی‌های تیمش را از دست بدهد. بیش از سه هفته مصدوم بودم و پنج بازی رسمی تیم را از دست دادم. این ناراحت کننده بود. خیلی دلم برای هم تیمی هایم تنگ شده بود. خوشبختانه می توانم در بازی برابر فیتسه از ابتدا در ترکیب تیم قرار بگیرم و از این بابت خیلی خوشحال هستم.