جارستان-کریستیانو رونالدو با تمدید قرارداد خود با رئال‌ مادرید تبدیل به گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا می‌شود.

 ‌به نقل از کانال cuatro، کریستیانو رونالدو در حال‌ حاضر سالیانه ۲۱ میلیون یورو از رئال‌ مادرید دریافت می‌کند. گزارشات منتشر شده در اسپانیا نشان می‌دهد این مهاجم پرتغالی با تمدید قرارداد خود تا سال ۲۰۲۱، سالیانه ۲۳ میلیون یورو از رئال دریافت خواهد کرد.

باشگاه رئال‌ مادرید درصدد ارائه این قرارداد به رونالدو است که باعث خواهد شد او تا سال ۲۰۲۱، یعنی زمانی که رونالدو ۳۶ ساله می‌شود در این تیم بماند و سالیانه مبلغ ۲۳ میلیون یورو نیز دریافت کند. قرارداد فعلی رونالدو با رئال‌ مادرید تابستان ۲۰۱۸ به پایان خواهد رسید.

رونالدو در سال ۲۰۰۹ از منچستریونایتد به رئال‌ مادرید پیوست و بهترین گلزن تاریخ این تیم شد. او در آن زمان با ۸۰ میلیون پوند راهی رئال شد تا رکورد نقل‌ و انتقالات تاریخ را شکسته باشد. البته این رکورد بعدها توسط هم تیمی فعلی او یعنی گرت بیل و در ادامه از سوی پل پوگبا شکسته شد.

کریستیانو رونالدو فصل گذشته ۴۷ بازی برای رئال‌ مادرید انجام داد و ۵۱ گل به ثمر رساند تا با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و سوپرجام اروپا شود. او همچنین با تیم‌ ‌ملی پرتغال نیز قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ را تجربه کرد.

 ‌ایسنا ‌