جارستان-تغییر در کابینه کلید خوردبه گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از سال ۹۲ که حجت الاسلام روحانی بر مسند ریاست پاستور نشسته است تا کنون هر از چندگاهی اخباری مبنی بر تغییر وزیران در کابینه او شنیده می شود بطوریکه به یکی از سوال های پرتکرار نشست خبری هر سه شنبه سخنگوی دولت تبدیل شده است.
حال این روزها و در حالیکه تنها ۸ ماه از عمر دولت باقی است مجددا خبرهایی مبنی بر تغییر در کابینه به گوش می رسد.
طبق خبری که خبرنگار مهر کسب کرده است، برخی تغییرات و جابجایی ها در حوزه فرهنگ در دولت رخ خواهد داد.
گفته می شود علت تغییرات پیش رو علاوه بر برخی حاشیه ها، وجود عملکرد ضعیف در این حوزه ها بوده است.
هیئت مدیره بیمه ما به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای آن چند وقتی است که با مشکل جدیدی روبه رو است و زمزمه های انحلال آن طبق قانون به گوش می رسد.
به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : بعد از بازداشت مدیرعامل سابق بانک ملت ، بیمه ما که یکی از شرکت های زیر مجموعه بانک است و مدیران ارشد آن ارتباط نزدیکی با مدیرعامل بازداشت شده داشته اند بسیار منزوی شده اند و سه نفر از اعضا هیئت مدیره به صورت رسمی دیگر در جلسات شرکت نمی کنند و بیمه ما در یک فرار رو به جلو اسم دو نفر از اعضای هیئت مدیره را از سایت رسمی خود حذف کرده است و در حال حاضر وقتی به صفحه معرفی هیئت مدیره در سایت بیمه ما مراجعه می کنیم با اسم ۳ نفر مواجه می شویم.

شنیده شده است بعد از بازداشت رستگار، مدیران ارشد این بیمه که ارتباط نزدیکی با وی داشتند با انتشار نامه ای از این مدیر بازداشت شده اعلام برائت کرده اند و فعالیت ها و حضور خود را در برنامه ها کاهش داده اند.

عدم شفافیت در ادامه به کار تیم منتسب به رستگار باعث دلسردی کارمندان این بیمه شده است و هر روز منتظر تغییراتی در مدیریت ارشد این بیمه هستند  و به نظر می رسد با اوضاع حاکم بر این بیمه، نتوان آینده روشنی برای آن  متصور بود.

البته بعد از تغییرات در مدیریت بانک ملت پیش بینی می شود تغییرات در بیمه ما نیز به زودی کلید بخورد.