جارستان-تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری کیم کارداشیان بوسیدن کیم کارداشیان توسط مرد فرانسوی جلوی چشم همه .

بدترین سفر کیم کارداشیان در عمرش با حضور وی در پاریس فرانسه ثبت شد .

تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری کیم کارداشیان

تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری کیم کارداشیان

کیم کارداشیان Kim Kardashian چهره مشهور آمریکا و دنیا در سفری که اخیرا به پاریس داشته است با جنجال های فراوانی رو به رو شد .

تجاوز مرد به کیم کارداشیان در انظار عموم و گروگان گرفتن کیم کارداشیان در پاریس اخباری بود که در این مدت از کیم کارداشیان منتشر بود و زندگی این چهره مشهور را در فضای مجازی به جنجال کشانده است .

تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری کیم کارداشیان

تجاوز به کیم کارداشیان

کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست که برای حضور در هفته مد به پاریس سفر کرده بود روزهای خوبی را در فرانسه سپری ننموده اند .

مردی در پاریس پس از پیاده شدن کیم کارداشیان به وی حمله کرد و باسن کیم کارداشیان را بوسید خبری که مدت ها در فضای مجازی با عنوان تجاوز به کیم کارداشیان منتشر شد .

این مرد پس از بوسیدن باسن کیم کارداشیان توسط نیروی امنیتی بازداشت شد .

تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری کیم کارداشیان

تجاوز به کیم کارداشیان

گروگانگیری کیم کارداشیان توسط چند سارق که زیورآلات وی را دزدیدند و با تلاش پلیس نجات یافت نیز خبری بود که تشویش در مورد کیم کارداشیان را  در اذهان عمومی بالا برد .

صبح روز دوشنبه نیز ۵ مرد با لباس امنیتی به محل اقامت کیم کارداشیان رفتند و با معرفی خود با نام ماموران بررسی امنیت شبانه افراد مشهور حاضر برای هفته مد به آپارتمان کیم کارداشیان وارد شدند و با زور اسلحه وی را در دستشویی برده و جواهراتش را به سرقت بردند .

حلقه ازدواج الماس کیم کارداشیان که ارزش ۴ میلیون دلاری داشته جزو ۱۰ میلیون دلار جواهرات دزدیده شده از کیم کارداشیان می باشد .

گروگانگیری کیم کارداشیان در پاریس

گروگانگیری کیم کارداشیان در پاریس

در این سرقت به کیم کارداشیات آسیب جسمی وارد نشد اما ترس کیم کارداشیان از اتفاقات پیش آمده برای وی باعث شد تا سریعا پاریس را ترک کند .

شاید بدترین سفر کیم کارداشیان در عمرش سفر به پاریس بوده است که با حرکت زشت مرد فرانسوی برای بوسیدن کیم کارداشیان که به تجاوز به کیم کارداشیان معروف شد و پس از آن گروگانگیری در پاریس که باعث از بین رفتن انگشتر الماس وی شد ، این سفر را برای وی به بدترین سفرش تبدیل شد .

اولی ها