جارستان-شهردار منطقه دو رشت از ضرب و شتم دوتن از کارگران پسماند شهرداری منطقه ۲ رشت توسط کارمندان یک بانک خبر داد.

مرتضی عاطفی اظهار داشت: صبح امروز هنگامی که کارمندی از بانک رفاه شعبه مرکزی رشت زباله را در ساعات نامناسب در بیرون قرار می‌داد با تذکر کارگر پسماند شهرداری منطقه ۲ رشت مواجه شد و کارمندان بانک با وی درگیر شدند.

شهردار منطقه دو رشت با بیان اینکه کارمندان بانک رفاه شعبه مرکزی رشت با بدترین الفاظ ممکن با کارگران پسماند شهرداری منطقه دو برخورد کردند و جمع آوری زباله را وظیفه شهرداری دانستند.

عاطفی تصریح کرد: در پی این درگیری، ۷ الی ۸ نفر از کارمندان بانک رفاه شعبه مرکزی رشت دو کارگر پسماند شهرداری منطقه دو رشت را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.

شهردار منطقه دو رشت با بیان اینکه کارمندان این بانک دیواری کوتاه تر از کارگر پسماند شهرداری پیدا نکردند اظهار کرد: ما به‌طور قطع از طریق مراجع قضایی پیگیری لازم را انجام خواهیم داد و ذره‌ای کوتاه نمی‌آییم.

عاطفی خاطرنشان کرد: کارگران پسماند شهرداری منطقه ۲ رشت بعد از ضرب و شتم از طریق اورژانس به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شدند و سونوگرافی و اقدامات لازم پزشکی بر روی آنها انجام شد.

شهردار منطقه دو رشت تاکید کرد: مدیران و مسئولان بانک مربوطه باید در این زمینه به مراجع قضایی و شهرداری رشت پاسخگو باشند.

خبرنگار تسنیم