جارستان-مسابقات اتومبیلرانی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با برتری اتومبیلران استان قزوین در فومن گیلان پایان یافت.

رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان فومن عصر چهارشنبه گفت : در این دوره از رقابت ها ، ۱۳۰ شرکت کننده از استان های مختلف کشور حضور داشتند .
حسین قدیمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : اتومبیلرانان شرکت کننده در این رالی خانوادگی ، مسیر حدود ۸۰ کیلومتری شهرستان لاهیجان تا فومن استان گیلان را طی کردند.
وی اظهار کرد : در پایان این رقابت ها که به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد ، ابوالفضل علیزاده از استان قزوین زودتر به خط پایان رسید و عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.
وی ادامه داد : همچنین آزاده زهری از شهرستان فومن استان گیلان در مکان دوم این دوره از رقابت ها قرار گرفت و محمودرضا عبادیان از تهران نیز عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری فومن بیان کرد: هدف از برگزاری این رالی خانوادگی ، رعایت قوانین ، مقررات و ایمنی در هنگام رانندگی و همچنین تعامل خانواده بود .
وی خاطرنشان کرد: در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به نفرات برتر مسابقات رالی خانوادگی هفته ناجای شهرستان فومن ، جوایزی اهداء شد.
ایرنا