جارستان-وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده متعرضین به سفارت عربستان گفت که رای پرونده هنوز صادر نشده است.

فاطمه‌سادات غمخوار در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده بسیار خوب به پرونده رسیدگی و نواقص را رفع می‌کند.

وی با بیان اینکه فعلا رای پرونده صادر نشده است، افزود: تمام دفاعیات متهمان پرونده توسط منشی به نحو بسیار مطلوب نگارش شده و مستندات روشن است. قاضی پرونده – قاضی دهقانی – فعلا در حال بررسی زوایای مختلف پرونده است.

 ۲۸ و ۲۹ تیرماه سال جاری دو جلسه دادگاه در خصوص رسیدگی به اتهامات  ۲۱ نفر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در شعبه ۱۰۶۰ کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار شد.

سخنگوی قوه قضاییه ۲۸ شهریور ماه در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا حکم متهمان پرونده متعرضین به سفارت عربستان تاکنون صادر نشده است؟ گفت:‌ بخشی از این پرونده در صلاحیت دادگاه ویژه روحانیت بود و مرحله دادسرایی آن برای حدود ۴ نفر اجازه داده شد که در دادسرای تهران تحقیقات انجام شود ولی در دادگاه خودشان دادگاهی شوند و هنوز دادسرای ویژه روحانیت کارش به اتمام نرسیده، البته رسیدگی دادگاهی در مورد بخش دیگر پرونده تمام شد و وکلای متهمان اعلام کردند که قرار است لایحه دهند؛ لذا باید دادسرای ویژه روحانیت هم کارش را به اتمام برساند تا حکم صادر شود.

به گزارش ایسنا