جارستان-معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه اظهار کرد: براساس شناختی که از دکتر روحانی دارم و با توجه به مطالبی که تاکنون شنیده ایم ایشان الان به دنبال ستاد انتخاباتی نیستند.

محمود واعظی ، با اشاره به برخی اظهارات راجع به ریاست ستاد انتخاباتی روحانی برای انتخابات سال ۹۶ با تاکید بر اینکه انتخاب رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی موضوعی است که بر عهده شخص ایشان است خاطر نشان کرد: براساس اطلاعی که دارم بنای  دکتر روحانی بر این نیست که از الان بحث انتخابات مطرح شود.

وی با اشاره به توصیه های روحانی به دولتی ها درباره عدم دخالت در انتخابات اظهار کرد: همواره توصیه آقای روحانی بر این است که همه دولت و بقیه باید مسائل انتخابات را کنار بگذارند و فقط برای مردم کار کنند.

وزیر ارتباطات ادامه داد: توصیه رئیس جمهوری بر این است که انتخابات نباید موجب تاثیر گذاری در عملکرد دولت شود.

واعظی تاکید کرد: براساس شناختی که از دکتر روحانی دارم و همچنین با توجه به مطالبی که تا الان شنیده ام ایشان الان به دنبال ستاد انتخاباتی نیستند.

 هفته گذشته یکی از فعالین سیاسی طی اظهاراتی مطرح کرده بود که محمدعلی نجفی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی انتخاب شده است. همچنین روزهای گذشته نیز از سوی برخی رسانه‌ها مرتضی بانک به عنوان رئیس ستاد انتخابات روحانی برای انتخابات ۹۶ معرفی شد که حزب اعتدال و توسعه با صدور اطلاعیه ای این موضوع را تکذیب کرد.

محمدعلی نجفی نیز در گفت و گویی از این خبر اظهار بی اطلاعی نمود.

ایسنا