جارستان-زننده چهار گل و یک پنالتی مهم تیم ملی در جام جهانی فوتسال در جمع سه بازیکن برتر این بازی‌ها قرار گرفت.


 احمد اسماعیل‌پور در تمام بازی‌های جام جهانی برای تیم ملی فوتسال از ابتدا بازی کرد و نمایش یکنواخت و بدون نقصی داشت اما نکته مهمی که بیشتر از همه او را مورد توجه قرار داد گل‌های حساس در مهم‌ترین مقاطع بود که تیم ایران را نجات داد.

 


گل اول اسماعیل‌پور در بازی سوم گروهی مقابل آذربایجان زده شد اما پنالتی سوم ایران در بازی خاطره انگیزه با برزیل که توسط این بازیکن بلند قامت به تور دروازه چسبید او را بر سر زبان‌ها انداخت.

 


اسماعیل‌پور در مسابقه بعد برابر پاراگوئه نیز گل اول را زد اما چهارمین گل و پیروزی بخش ایران در همین دیدار که توسط او به ثمر رسید موجب شد این بازیکن برای دومین بازی متوالی حساس‌ترین گل ایران را بزند.

 

 

بازیکن ملی پوش گیتی پسند مقابل روسیه در بازی نیمه نهایی دوباره گل اول ایران را به نام خود ثبت کرد اما این بار پیروزی برای تیم ملی رقم نخورد؛ با وجود اینکه اسماعیل‌پور در جام جهانی فقط ۴ گل زد اما عملکرد و گل‌های مهم او موجب شد در پایان از سوی مسؤولان برگزاری بازی‌ها به عنوان سومین بازیکن برتر جام جهانی معرفی شود و پس از فرناندو ویلهلم آرژانتینی و ادر لیما از روسیه، جایزه ارزشمند توپ برنز را بگیرد.

“ورزش سه”