جارستان-نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: عملکرد پلیس گیلان مثبت و رضایت‌بخش است.

حجت‌الاسلام احمد پروایی عصر امروز در دیدار سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی گیلان با جانبازان بالای ۷۰ درصد، اظهار کرد: عملکرد پلیس گیلان مثبت است.

وی با بیان اینکه انقلاب، سرزمین و آزادی ما مدیون تلاش‌های شهدا و ایثارگران است، افزود: از واقعه عاشورا باید درس زندگی، سیاست و فرهنگ گرفت.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امام حسین(ع) در راه دین و آزادگی و خداوند از همه چیز گذشت، ادامه داد: همه ما در قبال مردم مسؤول هستیم و باید در محضر خداوند پاسخگو باشیم.

وی شناخت امام عصر(عج) را یکی از تکالیف همگان دانست و تصریح کرد: پلیس با مردم ارتباط مستقیم دارد و کارکنان نیروی انتظامی باید رفتار علوی و نبوی را سرلوحه خدمت قرار دهند.

پروایی با بیان اینکه سازمان‌ها باید وظایف خود را انجام دهند تا پلیس تنها نماند، خاطرنشان کرد: خدمت به انسان‌ها موجب رضایت خداوند می‌شود.

وی پلیس را در خط مقدم مبارزه با مفاسد اجتماعی و هنجار شکنی دانست و یادآور شد: پلیس باید رفتار علوی و نبوی را سرلوحه خدمت قرار دهد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری باطن و ظاهر انسان‌ها را مهم ذکر کرد و متذکر شد: خداوند در قرآن بر مسائل ظاهری تأکید نمی‌کرد زیرا هر دو ظاهر و باطن مهم است.

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: نیروی انتظامی با دیدگاه خدمت صادقانه به مردم پا به عرصه‌های سخت گذاشته است.

نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های نظام و خون شهداست

فرمانده انتظامی گیلان نیز در دیدار مذکور این نیرو را در کنار دیگر دستگاه‌ها حافظ ارزش‌های نظام و خون شهدا دانست.

سردار محمدرضا میرحیدری با بیان اینکه نیروی انتظامی با دیدگاه خدمت صادقانه به مردم پا به عرصه‌های سخت گذاشته است، افزود: نیروی انتظامی با تلاش و در کنار مردم بودن امیدواری و امنیت را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و مسؤولان است، خاطرنشان کرد: مسؤولان در مقابل مردم مسؤول هستند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه مردم خدمات پلیس را احساس کرده‌اند، گفت: مردم به این نیروی خدمتگزار اعتقاد و اعتماد دارند.

وی پیشرفت و امنیت کشور را مدیون خون شهدا و جانبازان و ایثارگران دانست و خاطرنشان کرد: جانبازان و ایثارگران سهم مهمی در پیشرفت کشور و حق زیادی بر گردن ما دارند.

خبرگزاری فارس