جارستان-جواد نکونام در اولین تجربه مربیگری اش روی نیمکت تیم ملی شرایط عجیبی را پشت سر گذاشت.


کاپیتان سابق تیم ملی که به تازگی از دنیای بازیگری خداحافظی کرده، روی نیمکت تیم ملی و به عنوان یکی از دستیاران کارلوس کی‌روش انتخاب شده است. او در اولین تجربه مقابل قطر در انتخابی جام جهانی روسیه قرار گرفت و بعد از گل اول ایران شادی اش موجب ایجاد بزرگترین حاشیه روز اول انتخابی جام جهانی شد.
در این بین عکسی از سوی مهدی زارع، عکاس ورزشی در صفحه اینستاگرامش منتشر شده که به نوعی القا می کند این حرکت جواد نکونام باعث ایجاد تنش شده است. اما این عکس مربوط به زمانی است که نکونام از جلوی نیمکت قطر عبور کرده و برای شادی نزد سعید عزت اللهی، شماره شش جدید تیم ملی رفته است و بعد از آن بازیکنان و کادر قطری برای درگیری سمت او یورش برده اند. تمام اتفاقاتی که موجب ایجاد این درگیری شده مربوط به زمانی که نکونام نیمکت قطر را پشت سر گذاشته بود و در این راستا اتفاقاتی بین او و نیمکت نشینان قطر رخ داده بود و این عکس به صحنه بعد از آن اتفاق مربوط می شود. با این حال قطری ها ادعا کرده اند که کاپیتان سابق تیم ملی در زمان عبور از نیمکت این تیم مرتکب عملی شده که این اتفاقات را رقم زده که البته برای این ادعا هیچ سندی وجود ندارد.
جالب اینجاست که علیرغم حاشیه به وجود آمده، نکونام که با تصمیم داور سریلانکایی از زمین اخراج شده و نمی تواند تیم ملی را مقابل چین همراهی کند، از سوی کی روش برای انالیز دیدار دو تیم ازبکستان و قطر، مامور حضور در دوحه شده است.

“ورزش سه”