جارستان-سرمربی تیم پرسپولیس گفت:بازی ذوب آهن تداعی بازی دراماتیک فصل گذشته خواهد بود.
برانکو ایوانکوویچ درباره جلسه امروز خود در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز جلسه خوبی با حضور آقای کاشانی ، طاهری و زادمهر برگزار شد. پیرامون دو بازی پیش رو صحبت داشتیم و همچنین تعطیلات نیم فصل و برنامه های آسیایی صحبت کردیم.
وی ادامه داد:می دانیم یک دربی را روز جمعه پیش رو داریم. تیم ذوب آهن یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و من به آنها تبریک می گویم که روند خوبی را داشته اند. سال گذشته هم این تیم با حضور بازیکنانی همچون حدادی فر و کاوه رضایی و حسن زاده بازی های خوبی ارایه داد و حریف سرسختی برای پرسپولیس بود. این بازی تداعی بازی دراماتیک فصل گذشته خواهد بود و فکر می کنم بازی زیبایی شاهد خواهیم بود.
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه صحبت هایی مبنی بر حضور آندو تیموریان در نیم فصل به گوش می رسد بیان داشت: درباره اسم و شخص بازیکن صحبت نمی کنم اما برایم جای تعجب است که اسامی زیادی به گوشم می رسد. در جلسه امروز با طاهری پیرامون برنامه های تیم صحبت داشتیم.
برانکو درباره اینکه آیا تیمش را قهرمان نیم فصل لیگ برتر می داند یا نه گفت: فعلا در این خصوص مقداری زود است اما ما هدف مان روز به روز بهتر شدن است.

کاپ/