جارستان-سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: اعضای شورای اسلامی شهر نباید در حیطه شورا اقدامات سیاسی انجام دهند.

فاطمه شیرزاد ظهر امروز در نشست شورای اداری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در رشت اظهار داشت: تشکل انجمن اسلامی جایگاه امنی برای دانش آموزان محسوب می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، دانش آموزان را سرمایه‌های این انقلاب دانست و افزود: تاکید مقام معظم رهبری در جهت توجه ویژه به دانش آموزان، جایگاه حساس و خطیر این قشر را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه دانش آموزان امروز باید بصیرت خاصی داشته باشند گفت: تشکل انجمن اسلامی با آموزش‌هایی که در راستای منویات رهبری و شهدا به دانش آموزان می‌دهد بصیرت همراه با عمل را موجب می شود که باعث آمادگی دانش آموزان جهت پذیرش مسئولیت‌های خطیر در آینده است.

شیرزاد حضور روحانیون و کارشناسان مذهبی در این تشکل را یک امتیاز ویژه دیگر این تشکل برشمرد و افزود: مطالبه‌گری باید از ویژگی‌های چنین مجموعه‌هایی باشد و یک بخشی از مطالبه‌گری‌ها باید نقد عملکردی مدیران باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت اعلام کرد: انتقاد خوب است زیرا موجب تغییر صحیح مدل مدیریتی می‌شود اما نباید تخریبی باشد بلکه باید از عملکرد مسئولان انتقاد دلسوزانه انجام دهیم.

مسئول کارگروه حمایت از اقشار آسیب پذیر شورای اسلامی شهر رشت در ادامه گزارش مختصری از فعالیت های صورت گرفته در شورای شهر ارائه کرد و در پایان خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر نباید در حیطه شورا اقدامات سیاسی انجام دهند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد:  تلاش کردیم در تصمیم گیری هایمان مباحث و رویکردهای سیاسی را لحاظ نکنیم و در حوزه مدیریت شهری سیاست زده عمل نباشیم.

در پایان این نشست حاضران نقطه نظرات خود را درباره حوزه مدیریت شهری بیان کردند.

تسنیم،