جارستان-تیم داماش گیلان توانست با دو گل تیم شهرداری بندرعباس را در رشت شکست دهد.

دو تیم داماش گیلان و شهرداری بندرعباس عصر امروز از مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴ در ورزشگاه عضدی رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر ۰ تیم داماش گیلان به پایان رسید.

ترکیب تیم داماش گیلان:

مجتبی فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، محمد مختاری، بابک رمضانی‌پور، محمد همرنگ، حسین نظیری(از دقیقه ۶۶ مسعود روزبهانی)، حسن رمضانی، مجید هوتن(از دقیقه ۷۹ علیرضا تربره)، هادی سهرابی(از دقیقه ۸۷ سامان نورمحمدی) و شروین بزرگ.

سرمربی: هادی طباطبایی

ترکیب تیم شهرداری بندرعباس:

مهدی خسروی، رضا مردانی، آرام عباسی، کاوه زنگیان، صادق اسکندری، رسول ناصربخت(از دقیقه ۷۴ علی خیر)، روح الله نعمتی، امیرمحمد عبادزاده، ابوطالب قنبری(از دقیقه ۸۴ محمد اسفندیاری)، محسن فتحی(از دقیقه ۷۲ مهرداد نوری) و رضا قیالی.

سرمربی: ابراهیم باعثی

گل: مجید هوتن دقیقه ۳۵، حسین نظیری دقیقه ۶۶(داماش گیلان)

کارت زرد: آرام عباسی دقیقه ۸۹(شهرداری بندرعباس)، آرمین منفرد دوست دقیقه ۹۰(داماش گیلان)

شرح بازی:

شرح نیمه اول: بازی با حملات تیم شهرداری بندرعباس آغاز شد اما این تیم داماش بود که توانست بر بازی مسلط شود و حملاتی را بر روی دروازه شهرداری طراحی کند که این حملات منجر به گل اول تیم داماش شد تا بازی در نیمه اول با برتری داماش به پایان برسد.

شرح نیمه دوم: تیم شهرداری برای جبران نتیجه بازی حملات گسترده‌ای را طراحی کرد اما این تیم داماش بود که توانست از ضد حملات استفاده کرده و گل دوم را وارد دروازه شهرداری بندرعباس کند تا بازی با همین دوگل تیم داماش به پایان برسد.

حاشیه‌های بازی:

*  این دیدار را حدود ۱۰۰۰ تماشاگر از نزدیک تماشا کردند.

* داور در نیمه اول بازی ۱ دقیقه و در نیمه دوم بازی ۴ دقیقه وقت اضافی اعلام کرد.

* تیم شهرداری بندرعباس با ترکیب ناقص و به جای ۱۸ بازیکن با ۱۶ بازیکن به شهر رشت آمد.

خبرگزاری تسنیم از رشت،