جارستان-بانوی گیلانی به عنوان بهترین مربی تکواندو  ۲۰۱۶ جهان شناخته شد.

پرونده یازدهمین دوره مسابقات تکواندو نوجوانان جهان،پس از ۵ روز پیکار ۸۰۰ تکواندوکار از ۱۱۰ کشور در ورزشگاه «بیل کوپلند» شهر بورنابی کانادا بسته شد و تیم ملی تکواندوی ایران در بخش دختران با ۲ مدال طلا،۲ برنز و با ۵۰ امتیاز برای نخستین بار در رده سنی نوجوانان بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد.

در پایان رقابت های تکواندو نوجوانان جهان فاطمه صفرپور سرمربی تیم ملی تکواندو به عنوان بهترین مربی بخش دختران تکواندو ۲۰۱۶ جهان شناخته شد.

فاطمه صفرپور مربی اهل(تالش محله) لنگرود،به عنوان سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان که در مسابقات نوجوانان جهان در کانادا به مقام قهرمانی رسیدند عنوان بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۶ را کسب کرد.

این مربی لنگرودی سالها در سالن پوریای ولی این شهرستان به تربیت نونهالان و نوجوانان مشغول بود و در حال حاضر بعنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان تکواندو جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

پرونده یازدهمین دوره مسابقات تکواندو نوجوانان جهان، پس از ۵ روز پیکار ۸۰۰ تکواندوکار از ۱۱۰ کشور در ورزشگاه “بیل کوپلند” شهر بورنابی کانادا بسته شد و تیم ملی تکواندوی ایران در بخش دختران با ۲ مدال طلا ، ۲ برنز و با ۵۰ امتیاز برای نخستین بار در رده سنی نوجوانان بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد.در پایان این رقابتها فاطمه صفرپور بعنوان بهترین مربی بخش دختران انتخاب شد.

فاطمه صفرپور،سرمربی تیم ملی تکواندو سطح مسابقات تکواندو نوجوانان جهان را بسیار بالا عنوان کرد و در خصوص انتخاب بعنوان بهترین مربی تکواندو ۲۰۱۶ جهان،گفت:برای این انتخاب ارزشمند بسیار خرسندم و خدارا شاکرم.

وی افزود:همیشه سرمربی تیم قهرمان به عنوان بهترین مربی دنیا انتخاب می‌شود و من این موفقیت را مدیون تلاش بچه‌های تیم هستم که با تمام قوا کوشیدند.

ایسنا منطقه گیلان،